Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kormányablaknál mennyi idő...

Kormányablaknál mennyi idő egy útlevél készítése?

Figyelt kérdés
Kb hány órát vesz igénybe az egész procedúra?Nincs időpontom de munkaidőben tudnék csak menni.

2019. jún. 26. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát, most ezzel van tele a sajtó, hogy munkaerőhiány miatt gyakorlatilag működésképtelenek a kormányablakok. Időpont nélkül én meg sem próbálnék odamenni. Egyébként maga a procedúra kb. 20 perc.
2019. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy mennyi idő után kapod kézhez, akkor a törvényes határidő 20 nap.


De ha fizetsz pluszba 39000 forintot, 24 órán belül is megcsinálják, de ez csak Budapesten, a Központi Okmányirodában lehetséges.

2019. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy hol.

Én pont tegnap voltam. Vidéki kisváros. Fél óra alatt végeztem. Nem kellett időpont, sorszámot kellett húzni, kb 5percet várakoztam, mire sorra is kerültem. Kártyával fizettem, így gyorsabb, nem kell pluszban a postára is menni befizetni.

2019. jún. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!