Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jövő márciusra tervezzük az...

Jövő márciusra tervezzük az utazást Floridába, de csak ledöbbentően magas árakat találok a Bookingon Miami környékén. Létezik megfizethető áru hotel vagy csak én nem találok?

Figyelt kérdés

Kb 3 hétre mennénk, de ebből egy hét Orlandóban lennénk. Megköszönöm, ha tud valaki egy elfogadható áru hotelt

(Hostel meg hasonlók nem játszanak.)



2019. aug. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan ha a 'mgfizetheto' szot definialnad, konnyebb lenne. Ne magyarorszagi arakhoz hasonlitsd.
2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Voltam már az USA-ban jó párszor, de vagy 10 éve nem jártam Miamiban.

Csupa milliós árat találok.

Nálam a megfizethető mondjuk két főre, a 200ezer Ft/hét alatti.

2019. aug. 11. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Orlandóban találtam pl. 130ezer Ft/hét-ért igen kulturált medencés hotelt.
2019. aug. 11. 13:33
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
94%
Miami ennyibe kerül!ezen semmi meglepő nincs!Talan ha valamelyik elővárosában nézelődsz több sikerrel jársz "olcsóság" terén de azert nagy akciokra ne szamits
2019. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulmanyozd a Priceline "name your own price" reszet.

Licitalj pl. 4 csillagos hotelekre egy szamodra megfelelo kornyeken rendszeresen, kezdj alacsonyan. Fogod latni az altalad megadott ar alatt megjeleno piros mezoben megjeleno kiirasokbol hogy pl. "ezen az aron szinte semmi eselyed hogy ezt a kategoriat megkapd" vagy "ezen az aron keves az eselyed hogy ilyen kategoriaju hotelt talalj". Amikor nem jelenik meg szoveg voros mezoben a licitalasi arad alatt, az mar azt jelenti hogy van eselyed. Innentol mar csak turelem kerdese. A rendszer nem fogja engedni hogy hogy tovabb licitalj ha csak az arat emelgeted magasabbra, az nem eleg. Ilyenkor jelolj be a listan magasabb kategoriaju hoteleketet, mas kivanatos kornyeket, de mindig csak az egyiket. Igy el tudsz vele jatszani sokaig ugy is hogy csak dollaronkent, vagy pl. 5 dollaronkent halaszd elore a licitalasoddal. Nagyon sokat meg tudsz takaritani ha turelmes vagy. Akar hetekig is csinalhatod ha van idod, vegulis valamelyik el fogja fogadni az ajanlatodat. Kulonosen Orlandoban vagy Miamiba ahol ezer meg ezer hotel van es kell nekik a vendeg.

Mi volt ugy hogy 93 dollart fizettunk 3 napert egy 4 csillagos orlandoi szallodaban. Sokat utaztunk Washington D.C. -be ahol a 4 csillagos elegans Hyatt-ben 50-60 dollarert aludtunk ejszakankent, noha a teljes ar valahol 200 dollar korul volt naponta.

A "catch" az ilyen licitalasban hogy a penzt az elfogadas pillanataban levonjak a kredit kartyadrol es csak akkor tudod meg a szalloda nevet. Viszont mint korabban irtam a kornyeket ahol a szalloda elhelyezkedik fogod elore tudni, hiszen te valasztod meg. (pl. repuloter kornyeket, tengerpart, varoskozpont stb.)

A jatekban benne van hogy mivel egy rendkvul jo arat kapsz, hivatalosan amit kifizettel az vissza nem teritendo. Viszont a licitalas vegen kothetsz ra viszonylag olcson biztositast es ha valami kozbejon akkor nem veszted el a penzed.

Sok sikert es turelmet a licitalashoz. Mi a mai napig hasznaljuk a rendszert, jelenleg mar kicsit eldugta a Priceline az internetes oldalon, de meg lehet talalni. (tul olcso es nepszeru...)

2019. aug. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm az itteni és a privát megkeresésedet is.

Tulajdonképpen pont így jártam el ahogyan leírtad, végig haladtam a floridai szállodák árain lépésről lépésre Miami és Orlando között.

Miami közelében továbbra sem találtam megfelelő áron, de Orlando és Tampa között több olyan szálloda is fellelhető -kellő kitartással- ahol nem repkednek a milliós és a sok milliós heti árak.

Vagyis 100ezer Ft/hét áron találtam több medencés, színvonalas hotelt.


Kb. 10 éve jártam utoljára Miamiban, és azóta durván elszálltak az árak.

Nem akartam hinni a szememnek, ahogyan a Booking dobálta fel a félmilliós meg 10milliós heti árakat.

A Key Westen is röpködnek a 2-3 milliós heti árak.

Na de ezt egy itthoni jövedelemből??


A lényeg a mese, hogy "Magyarország jobban teljesít".

2019. aug. 15. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb egy haver akinek a kis vendeg szobajaban el tudsz aludni. Valoszinuleg van nekik egy masodik, haramdik autojuk amit tudsz hasznalni. Ezt javaslom mint a legolcsob megoldast.

Egyebkenk ha nem akarsz a priceline.com oldalain jatszani, akkor berelj ki egy autot, abben tudsz aludni az Interstate pinehonokben es egy csomo penzt meg tudsz takaritani.

Ott van WC, mosdo stb. Olcsobban nem tudod megoldani...

2019. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!