Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lakó autó vagy motel?

Facer kérdése:

Lakó autó vagy motel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Inkább egy normális szálloda, ahol éjszaka nem drogosok, alkoholisták tanyája van, nem ordíbálnak, verekednek. Motel semmiképp sem. Lakóautó nekem olyan mint a sátor. Van aki szereti, és elvan vele, van aki nem. Én nem szeretem. Így az sem lenne megoldás.

Szóval a kérdés az, hogy neked mi az igényed. Mi az amit még lazán elviselsz.

2019. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Lako kocsival az a problema hogy csak kijelolt helyeken tudsz parkolni, tehat nem vagy teljesen szabad. Hotelek dragak, ha ez nem jelent problemat, menj oda. Viszont nem igazhogy "motel semmikeppen se". Attol fugg, melyik motelba mesz mert van nagyon rossz es van egeszen jo is, ami csak abbn kulonbozik rendes szallodatol hogy peldaul nincs sajat etterme. En sokat utazom es mindig motelban alszom, de mielott lefoglalam a szobat mindig elolvasom mit irnak rola. Ha nagyon szidjak nem megyek oda. Mostanaban sokat voltam Quality Inn motelban, ami nagyon rendes, tiszta, es ad egy rendes reggelit is.

Sajnos sok motelt atvettek a hinduk es ez rossz hatassal van minosegre.

2019. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

facer, ha turistaskodni jossz az USAba es arra vagy kivancsi hogy lakoautot berelj vagy inkabb motelban szallj meg, akkor csakis a motel johet neked szoba

lakoautot bazi dragan adjak berbe, es nemcsak a berleti dijat kell fizetni, hanem a kotelezo biztositast, plusz olyan apro koltsegek, mint agynemu, turulkozo, kes villa, stb. ugyanis a lakoautok kulonbozo felszereltseggel vehetok berbe, raadasul merfold korlatozas van rajuk, PLUS nem lehet akarhol leparkolni veluk es ejszakazni az autopalya menti parkolokban, vagyis csak erre kijelolt helyen, ahol szinten napidijat kell fizetni, plus benzin meg kaja


ellenben motelnel csak a kajaval kell szamolnod, agynemu, turulkozo nyilvan benne van a szoba araban


abszolut semmi baj a motelekkel, ha tudod hogyan valassz

15 eve elek az allamokban, akarmikor kirandulni megyunk mindig motelben szallunk meg, mert csak agyra es egy forro furdore van szuksegunk, es amit a draga hoteleken megsporolosz, abbol inkabb kajalsz vmi jobb helyen vagy szuvenirre koltod


motel 6, super 8, travelodge, wyndham, howard johnson, days inn, holiday express - ezek mindegyikeben voltam es nem volt soha semmi gond (nyilvan elotte megnezed az ertekeleseket)

2019. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Motel.

Persze kerdes, hogy mi a celod, mik a tervek. Ket het egy helyben nyaralas, vagy egy harom honapos USA-korut. Melyik evszakban jossz es melyik allamba (idojaras...)

Lakokocsi vezetesehez nem biztos, hogy eleg a jogsid (pl. egy 2 tonnast vezethetsz, de egy valoban komfortos lakokocsi efolott a suly folott van, es akkor nem berelhetsz a sima jogsiddal. Egy kis lakokocsiban meg vodorbe szarsz es ivovizes flakonbol mosol kezet es a berlese nem olcsobb, mint a motel.

Szoval, tied a dontes joga :)))

2019. szept. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!