Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik légitársasággal utazzak...

Melyik légitársasággal utazzak ki?

Figyelt kérdés

Tavasszal szeretnék kimenni Amerikába (Észak-Karolina) és nem tudom melyik légitársasággal menjek. A British Airways vagy az AirFrance jöhet szóba. Melyik a megbízhatóbb?

Azt hallottam, hogy az AirFrance elég sokat sztrájkol, így bármikor megszívhatom, viszont náluk 20000 forinttal olcsóbb lenne a jegy. Mi a véleményetek?



2019. okt. 31. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát tippeljük meg, hogy lesz-e sztrájk tavasszal??
2019. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
15 eve elek az Allamokban, az osszes lehetseges legitarsasagot kiprobaltam mar. Mindig azt veszem amelyik olcsobb. Ha sztrajk van, akkor vagy torlik a jaratot es a penzt visszakapod, vagy atfoglalnak egy masik datumra. Persze ha le van zsirozva minden nyaralasi reszlet, akkor az kicsit kenyelmetlen lesz, de en nem az alapjan valasztanek, hogy melyiknel nagyobb az esely a sztrajkra... ez a velemenyem.
2019. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

En Eszak-Karolinaban elek.

Melyik varosba repulnel?

Mentem Lufthansaval es Air France-el.

Air France nem tul jo, nekem rossz tapasztalatom van veluk, igaz hogy 2 atszallassal mentem es parizsban majdnem lekestuk a jaratot. British Airwayst kiprobalnam de en olyat lattam aminel 1ora 15 perc volt az atszallasi ido ami nem sok.

2019. nov. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, igazából már minden le van zsírozva, úgyhogy tényleg kellemetlen lenne, ha pont azt a járatot törölnék.

Egyébként Raleigh-be utazok.

2019. nov. 1. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:

En ketszer utaztam Air France geppel. Sztrajk nem volt az en esetemben, de eloszor "csak" ket nap mulva kaptam meg az egyik borondomet, masodszor (egy ev mulva) teljesen el is veszett, soha nem lett meg. Fizettek karpotlast, de tolem nem fognak harmadik eselyt kapni.

A BA megbizhatobbnak tunik, gyakran utazom veluk, de veluk mindig futkosni kell az atszallas miatt, eleg rovid mindig az ido.

Legszivesebben a Lufthansaval utazom (Floridaban elek). Pontosak, es meg sosem kesett vagy veszett el egyetlen borondom sem.

2019. nov. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
LOT lengyel legitarsasagit ajanlom. Kozvetlen Pestrol New York-ba, majd onnan egy helyi fapadossal fillerekert tovabbmehetsz ;)
2019. nov. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!