Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Járt már valaki a fehér házban?

Járt már valaki a fehér házban?

Figyelt kérdés
A honlapjuk szerint a magyar nagykövetségen keresztül lehet túrárja jelentkezni, azonban a magyar nagykövetség azt állítja, hoyg nem tudják elintézni hiába van ez a Fehér Ház honalpján. Valaki tud megoldást, hoygan lehetne mégis bejutni?

2019. okt. 31. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A magyarországi, amerikai követségen kell/lehet jelentkezni, ha minden más, beutazási feltételed adott.
2019. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Kulfoldi allampolgarkent nem tudsz bejutni. Szerintem a kovetseg lustasagbol nem akar segiteni, pedig valoban az lenne a kotelesseguk. Nekik kell felelosseget vallalni erted, arra pedig nem hajlandok.

Rengeteg mas erdekes latnivalo van DC-ben. Tudom ajalnlani penz nyomdat, oda nem kell amerikai allampolgarsag es nagyon szorakoztato nezni hogyan csinaljak a dollarokat.

2019. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Es meg valami : a nagykovetseg nem vegzi el a munkajat. Irj egy panaszt magyar kulugy miniszternek. El tudnal menn nem csak Feher Hazba, de Pentagonba is, es vannak kulon turak Kongresszusba es Legfelso Birosagra . Mind nagyon erdekes.

Ezt meg kell szervezni washingtoni magyar nagykovetsegen keresztul, nem a budapesti amerikai kovetsegen.

2019. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a Washingtonban lévő magyar nagykövetségre írtam, csak a válaszuk alapján az jött le, hogy nem segítenek, nézzek meg inkább egy virtuális túrát.
2019. nov. 1. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom hogy igy alakult. Ha ez valami vigasztalast jelent, altalaban nagyon nehez bekerulni Feher Hazba, En amerikai allampolgar vagyok es mar haromszor probaltam, de nem sikerult. Most beadtam e negyedik kerelmet, hatha bejon. Nincs jo velemenyem magyar kovetsegrol.
2019. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!