Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha nem kérhetek ESTA-t (voltam...

Ha nem kérhetek ESTA-t (voltam tavalyelőtt Iránban), akkor B-2 vízumot kell kérnem Amerikába? (Rettenetesen drága, valami 160 dollár).

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem, akkor van egy speciális ESTA+ vizum, csak neked...


Ja, $160 az aztán iszonyatosan drága!

2020. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerni lehet de egyaltalan nem biztos hogy megkapod. Keszulj arra hogy magyaraznod kell miert is jartal iranban.
2020. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanigy voltam. Iran USA de csak tranzit 3 ora, ezert kellett vizumot kernem, de mivel gyulolom az USA- es soha nem akarok oda menni mint turista igy csak C vizumot kertem a konzul szinte konyorgott hogy kerjek B-t mert ugyanannyiba kerul es 10 evig jo (a C csak 5 ev) es O megadja. Nem hitte el hogy nem akarok turistakent az USA-ba menni soha. Semmit nem kerdezett Iranroo csak anniyt mondtam neki hogy turistakent voltam Iranban es ezert kell a vizum.
2020. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
@1 160$ egy vízumért a legaljasabb közép-ázsiai és afrikai diktatúrák szintje, szóval igen, röhejesen drága. Ráadásul az egész semmi másról nem szól, mint próbálni tovább büntetni az USA-nak nem tetsző országokat. Irán például minden szempontból izgalmasabb turistacélpont, de engem is eléggé utálnak melóban, hogy macerás vagyok vízumügyben üzleti utaknál, azért mert voltam ott.
2020. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
160 dollar nem sok. a repulojegy sokkal dragabb, nem beszelve a hotelrol
2020. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
160 usd rohadt sok egy gazdag orszagnak, meg afrikaban is 100 usd korul mozognak a vizumok, de hat a rohadt usa...
2020. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!