Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Angliában vagy USAban jobb az...

Angliában vagy USAban jobb az élet?

Figyelt kérdés
Azt leszámítva hogy angliába egyszerűbb kijutni összeségben hol jobb? Fizetés, árak, emberek és időjárás alapon. ( Tudom hogy az USA hatalmas de a városok amikre gondolok az Los Angeles, Miami, New York.

2020. ápr. 10. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Anglia egy lepratelep, zsufolt , ódon, drága , esős , sötét , szeles terület .
2020. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szakmát és referenciáid vannak?
2020. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
USA
2020. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%

Egyértelmű, hogy az USA.

Angliába a magyar mosogatógépek mennek.

2020. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

1) Anglia elég nagy. Ahogyan az USA is. Nem lehet általánosítani, nem ugyanolyan az élet az ország minden területén és az időjárás sem ugyanolyan É-Angliában, mint D-Angliában, ahogyan nem ugyanolyan Texasban sem, mint Kaliforniában. Az emberek sem ugyanolyanok New Yorkban, mint Miamiban, se nem ugyanolyanok egész Angliában.

2) Milyen végzettséged van, mit akarsz dolgozni?

3) USA dárágább, nincs TB, fizetett szabadság, gyes

4) Attól függ mit dolgozol és hol, milyen cégnél. Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy USAban jobb az élet, vagy Angliában jobb az élet.

2020. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét embernek adott igények és képességek esetén meg lehet mondani, hogy a két ország melyik része jó vagy jobb. Aki ennél többet állít, hazudik vagy ne mtudja mit beszél.
2020. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
89%

"Angliába a magyar mosogatógépek mennek."


Ah te honnan tudod hogy ki miért megy Angliába?


7 éve vagyok kint és kb ha 3 emberrel találkoztam akik mosogattak étteremben a kezdetekben. Azt is csak azért mert akik segítettek nekik kijönni áthúzták őket. Aztán saját kitartásuk nyomán lett jobb munkájuk.


Rengeteg helyen olvastam már hogy mi ide mosogatni járunk ki meg így-úgy élünk.

Szimatolok némi irígységet az ilyen kommentekből, mert azok akik kijöttek mertek tenni magukért.

Nem otthon poshadnak a hiteleikbe temetkezve mint szerintem te drága hozzászóló.


Persze otthon is van élet, de azért hagyjuk már hogy te meg a fajtád tudtok bármit it arról milyen itt egy átlag magyar élete.


Inkább foglalkozz azzal mi zajlik otthon mert a migráncsok már lehet a kertedben portyáznak te kretén.

2020. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4%

"7 éve vagyok kint és kb ha 3 emberrel találkoztam akik"


Akkor 7 éve karanténban vagy, vagy valamit benéztél, mert nekem meg egy rakás ismerősöm mosogat meg Starbucksban felszolgáló, de ha itt az oldalon is szétnézel, akkor itt is ezt látod, hogy nem beszél nyelvet?Nem ért semmihez?

Irány Anglia!


Szal nagyon vakon vagy!

De kérlek magyarázd meg, hogy több tízezer magyarból 3 ember volt mosogató.

2020. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%

Anglia szar időjárás, talán mostmár emeltek a minimálbéren.

De egyértelmű hogy az USA jobb. Tipikus nagy lakás, 4-5 autó egy háztartásban. Sokkal szabadabb mint Európa.

Mehetsz összevissza Los Angelestől New Yorkig.

Anglia meg csak egy sziget.

Voltam mindkét országban.

2020. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!