Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnám jobban megismern...

Hogyan tudnám jobban megismerni New Yorkot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt megyünk szeretnék kicsit képbe lenni a várossal (persze nem úgy hogy Manhattan meg stb, hanem részletesen). Kerestem a neten de nem nagyon találtam olyat.

2020. ápr. 21. 09:06
1 2
 1/14 D. Brasco ***** válasza:
100%

El nem tudom kepzelni mi az az informacio ami pont new york-rol ne lenne megirva a neten........

De ha ennyire nem talaltal semmi(amit egyebkent kizartnak tartok)akkor keress angolul....vagy olyan nyelven amilyet még esetleg beszelsz

2020. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Travellina New York leírása elég jó például.

De ugye Staten Island, Brooklyn, Queens nagyobb része elővárosi jellegű terület, nem mainstream turizmussal. Nagy a város, de a főbb látnivalók szinte mind Manhattanben vannak.

2020. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán értem, mi az, ami a neten nem található meg manapság, főleg New York-ról? (Keress angolul, ezerszer annyi találat lesz)


Illetve, ha a történelme is érdekel, akkor Edward Rutherfurd: New York könyvét ajánlom.

2020. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a Jóbarátok összes évadát.
2020. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Woodey Allen munkásságát ajánlanám. Ő egy rendező. New Yorkban él.
2020. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
New Yorkot részletesen? Azt mégis hogy? Nincs az a tősgyökeres ottani, aki elmondhatná magáról, hogy ismeri!
2020. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy a netes keresést is olyan kimagasló kompetenciával végezte a kolléga mint ennek a kérdésnek a feltevését, úgy azért nem meglepő hogy nem talált semmit.


Mégis mit jelent az hogy "nem úgy, hogy Manhattan meg stb, hanem részletesen"? Egy példát mondj már, hogy mire gondolsz. Rendszeresen járok New Yorkba de bele se tudnék kezdeni ennek a kérdésnek a megválaszolásába.

2020. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha "képbe" szeretnél lenni, ajánlom a Google térképet. Sétálj az utcákon, tereken, parkokban, épületekben. Ha nem megy, azt javasolnám, kerüld el New Yorkot. Budapestet is.
2020. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy értem hogy ne kezdjék el nekem felsorolni hogy Times Square, Szabadság-szobor, Central Park meg hasonlókat, mert leírtam hogy “részletesen” szóval nem a túristalátványosságokra gondoltam elsősorban🤨
2020. ápr. 21. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez most sem értelmesebb...


Szerintem lehet, hogy jobb, ha nem mész sehova.

2020. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!