Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába szeretnék utazni...

Amerikába szeretnék utazni karantén után mit vigyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval el szeretnék utazni Californiába azon belül Los Angelesbe. Már spórolok pár éve de sajnos nem tudom kb mennyit kéne. Amit csinálnék: vásárolnék,várostnéznék és még sok más dolog. Erre szerintetek mennyi pénzt kéne szánnom? És ha pl veszek olyan nasikat ami műanyag zacskóba van azt felengedik a gépre és ha igen akkor mekkora súlyban? Aki esetleg már volt melyik szállás viszonylag olcsó de az sem baj ha drágább és melyiket ajánlanátok? mit rakjak a bőröndömbe? hány kilót lehet felvinni a gépre még amikor elindulok? ja és a kajához visszatérve a bőröndömbe rakjam vagy a kézipoggyászba? Bocsánat a sok kérdésért de ez lesz majd az első nagyobb utazásom repülővel! Ja és egy utolsó ha esetleg véletlen valami történik velem kint akkor mennyit kéne szánnom a kórházra?

2020. máj. 6. 14:28
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
80%

Egy újabb álmodozó,aki menne a tengeren túlra,de még csak azt sem tudja merre van arccal előre........

Azt hogy mit vihetsz fel meg hány kilót a légitarsasag irja elő.

A szállásra ott van a kb tíz csilliárd kereső oldal a neten,pont mint a repjegyre.

Biztositas nelkül meg normalis ember nem indul neki ennyire messzire....főleg egy olyan helyre ami messze földön hires arról,hogy mennyire baromi drága az egeszségügyi ellátás.

2020. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem bántásból. Ellőtted van az internet. A google keresőt nem csak arra lehet használni, hogy beírd: gyakorkérdések. Mindent meglehet keresni, és találni.

1. Nézz utána a repülőtársaságoknak, mert mindnek más a csomag szabályzata.

2. nyisd meg a booking.com oldalt, és nézzél szállásokat.

3. Nézz utána a kinti áraknak.

Mindent meglehet találni, ne mi keressük ki helyetted,

2020. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ennivalot tilos bevinni, akar borondben akar kezipoggyaszban.

Esetleges korhaz? Tobb ezer dollar ha nincs biztositasod. Ha van valami utasbiztositasod nem biztos hogy elfogadjak.

Szallas ha olcso, olyan is lesz. Nem ajanlatos.

2020. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
# 1/: megelőztél... :-D
2020. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat az a baj hogy előbb kiírtam a kérdést és utánna gondolkoztam és így utólag rájöttem hogy tényleg mindet megtalálok a neten
2020. máj. 6. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Minden évben megyünk


Na, tehát mi 3 hétig ezeket a költségeket számoltuk! (Ketten vagyunk, korai harmincasok!)Minde ár kettőnkre értendő.

Repjegy - 300k ( economy, vagy 1.4millió business)

Szállás - 550k

Kocsi - 220k

Üzemanyag - 60-100k ( sok benzint esznek ott a kocsik)

Étel-ital (gyorskajálda plusz ottoni főzés, szállodai reggeli ),néha egy jó kaliforniai bor, stb. - 300-600k (ez függ tőletek is természetesen.

Nevezetességek meglátogatása - 50k-tól a csillagos égig!

Zsebpénz (csecsebecsékre, otthoni szeretteiteknek szuvenír, amcsi csokik, stb - 50k

Ha jól számolom kettőnknek 3 hétre 1.4-1.9 millió körül jött ki kb 3 hét. Ebben minden benne van


Tehát ,biztosítással mindennel olyan 2 milka körül kéne spórolj 3 hétre!

Kevesebbre nem is éri meg menni meg mondom őszintén

Egy hónapra is kb 2,1 m-ból kijössz!

2020. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 nagyoon köszönöm a válaszod
2020. máj. 6. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre!

Még annyit elfelejtettem, hogy az USA-ba meg Kanadába az egyik legdrágább a kórházi ellátás a világon, érdemes mindenképp insurance-t kötni

Nekünk kettőnknek kb 13.000 volt de megéri nyugodtan utazni!

Baleset esetén is gondolok itt bokakificamitásra még zsebpénzt is adnak asszem 1000 dollcsit!

2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 kifejtenéd, hogy ez pontosan hol? Nem vagyok nagyon képben az árakban, de ez elég karcsúnak tűnik.
2020. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
San Diego
2020. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!