Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA melyik állama a legunalmas...

USA melyik állama a legunalmasabb,legszegényebb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Legunalmasabb, ahol jártam : Arkansas

Legszegényebb ,ahol jártam : talán Mississipi, de mondanom sem kell, hogy ez is bőven meghaladja az itthoni szintet :-)

2020. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert van egy magyar ismerősöm aki Új-Mexikó déli részén járt és azt mondta,hogy neki kb Borsod szint volt nagy szegénységgel
2020. máj. 18. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Az ismerősöd még nem járt Borsodban...


Csak két államban jártam, de Indiana-t még az ottaniak is borzasztó unalmasnak tartják szóval őt nevezem a versenybe.

2020. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld

Miskolci,ezért mondta azt,hogy durva volt a hasonlóság meg a sok hajléktalan meg ott elvileg a mexikói részek olyanok mint ott a romák

2020. máj. 18. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt szerencsém Borsod legnagyobb részét bejárni és Amerikában is be-betévedek egy-egy gettóba (ha csak autóval is), hadd mondjak annyit, hogy az USA nem csak a lehetőségek, de a szélsőségek földje is...
2020. máj. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az egész Midwest pusztulat unalmas, gyakorlatilag több tucat Magyarországnyi kukoricaföld hallelujázó beltenyészett trumpistákkal.


Az USA közelítőleg sem olyan jó hely, mint amilyennek beállítják.

2020. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!