Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába költözől zöldkártyáv...

Amerikába költözől zöldkártyával. Dolgozhatod az itt kitanult szakmádat?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy elvégzel tegyük fel egy fogorvosi egyetemet + van egy diplomád és nyersz zöldkártya lottón Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy egy fogorvosi diplomával elmennél Amerikába akkor tudnád ezt a szakmádat végezni vagy reménytelen?

Ne támadjatok ez csak egy felvetés, de itt gondolok egy sima szakmára is példáúl ápoló vagy akármi más.



2020. máj. 18. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem államtól is függ de nem tudom biztosra

Haveromnak honosítania kellett a végzettségét és letenni egy különbözetit szóval gondolom lehetséges ha találsz munkát

2020. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Különbözeti vizsga kell meg sok diplomát el sem fogadnak szóval nem olyan egyszerű ez.
2020. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem remenytelen, En jartam mar lengyel es orosz fogorvosokhoz. Es van egy magyar orvosom is.

Persze europai diplomaval nem tudsz mit kezdeni. Le kell rakni vizsgakat es megszerezni helybeli licencet.

Itt egy kis olvasnivalo a temarol.

[link]

2020. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell valami kulonbozeti vizsga.

Ha olyan szakmad van amihez nem is kell vegzetseg, se license pl asztalos akkor nincs ilyennel gondod.

En festonek tanultam Magyarorszagon es USAban is festek. A legtobb festonek itt semmi iskolaja nincs csak kitanultak a szakmat az apjuktol, nagybatyjuktol, stb

2020. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kell egy különbözeti vizsga minden olyanra amit nem ott csináltál meg de nem egy nagy szám

Bármi rosszindulat nélkül,az amerikai oktatás a magyarnál is vagy 2x gyengébb...nem kell túlparázni

2020. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!