Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet arra, hogy vigyenek el Amerikába?

Figyelt kérdés
Tényleg tiszta unalmas az életem, Amerikába kiskorom óta vágyok, de sosem vittek el. Apukámnak tudom, hogy sok pénze van, de tagadja.

2020. jún. 15. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondd neki hogy lemondasz a következő pár évben a karácsonyi születésnapi névnapi ajándékokról, helyette vigyen el.
2020. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Azt már próbáltad, hogy földhözvered magad és toporzékolsz, miközben jó hangosan ordítasz?
2020. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Jaja, hátha nyomják a kezedbe a jegyedet Alaszka északi régiói felé, ott legalább olajozottan megy az élet.
2020. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es: már próbáltam, de így sem visznek el:(


2-es: jajaj elég nehéz eset lehettél


3-as: pont az a lényeg, hogy apám a kisujjából kicsap ennyi pénzt, de rám meg sajnálja:D

2020. jún. 15. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, mikor adod meg, hátha...
2020. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg hangossan toppanthatsz is a toporzékolás közben.
2020. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a sikítás jött be. Ennek már 20 éve, azóta boldogan élünk a párommal Miamiban.
2020. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Jaja, mert te pontosan tudod, hogy mennyi pénze van apádnak. :D Nem 1-2000 Ft a kiutazás, mint ahogy te a fejecskédben hiheted.
2020. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is kiskorom óta vágytam az USA-ba, a szüleim jól is kerestek, ezt tudták is. Én tudod mit csináltam? Megszereztem 2 diplomát, lett jó munkahelyem, és 25 évesen kimentem a SAJÁT PÉNZEMBŐL. Hoztam anyukáméknak ajándékot is.
2020. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alaszka tényleg jó hely. Mackó bácsinak lesz mit ennie, ha kimegy oda szegény kérdező.

Gondolod, hogy szegény Trump bácsinak álmatlan éjszakái vannak amiatt, hogy egy senki kis magyar nyafogós gyerek még nem érkezett meg. Talán még az elnökséget is elbukja?

Úgy hiszed, hogy az USA polgárai kivétel nélkül mind gazdagságban, gondtalanul élnek, és csupa szórakozás az életük?

Van egy szűk réteg, akiknek igen. És lélekgyógyászhoz járnak, mert nem bírják elviselni. És/vagy drogoznak.

Persze az utóbbiak a szegények is megteszik.

A középréteg ugyanúgy robotol, ugyanolyan unalmas az élete mint nálunk. Sokan egy hétig utaznak a munkahelyükre, és csak ritkán vannak otthon. Vagy állandóan költöznek.

Napi gondjaik is vannak, mint itthon, csak valamivel kisebbek.

Betegbiztosítás nélkül meg csak feldobni tudják a lábukat, mert horror áron működik az egészségügy.

Biztosítás sem olcsó, és nem is mindenre fizet 100%-ot. Van önrész is.

2020. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!