Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a kedvenc amerikai...

Melyik a kedvenc amerikai államotok, ahová akár szívesen ki is költöznének?

Figyelt kérdés

Nekem Colorado, azon belül Edwards, Vail vagy akár Aspen ahová szívesen költöznék...

De tetszik még Wyoming is, azon belül Jackson.

Főleg a tájak miatt...



2020. jún. 16. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Költözni sehova, Dél-Kalifornia maximum az éghajlat miatt vonzó lehet, viszont az USA több próbálkozás alatt sem tudott meggyőzni.
2020. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Én sem valószínű, hogy magamtól kiköltöznék (egészségügy magas költsége, fegyvertartási engedély, stb.), meg ugye a zöldkártya sem olyan dolog, hogy ingyen osztogatják, de ettől eltekintve:


Colorado nekem is tetszik, én anno Denver környéken voltam többször, Florida déli része (az óceán felőli oldalról), dél-Texas (San Antonio-Austin környéke), Boston, illetve Michigan egy része, anno Grand Rapidsban voltam cserediák.


Amik ezen kívül még tetszenek, az Wyoming, illetve Oregont meg Washington államot is megnézném. (Elsősorban a nagyobb városokra gondolok, Seattle-be szeretnék eljutni) Itt viszont még nem voltam, úgyhogy könnyelmű lenne kijelenteni, hogy odaköltöznék. :D

2020. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
[link] hát persze, Amerikába. Remélhetőleg sosem leszel egyszerre munka nélkül és beteg. Vagy tán nem olvastad annak a hetven éves ürgének a sztoriját, aki csodák csodájára felépült a koronavírusból és kapott egy szép, 181 oldalas számlát 1.1 millió dollár végösszeggel? Segítek: [link]
2020. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hawaii. Nem sablon válaszként írom, voltam többször több államban is, de Hawaii volt a kedvencem. Utána Californiát választanám vagy Floridát.
2020. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En olyan allamot valasztanek ami nem zsufolt, nincs sok turista. Talan Wyoming
2020. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok állam tetszik; Texas, Észak-Karolina, Kalifornia, Colorado, Oregon.
2020. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen Alaska
2020. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Maximum Puerto Rico, de tudom, az nincs benne az 50-ben :)
2021. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!