Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen Kanada? 19f Tervezem,...

Milyen Kanada? 19f Tervezem,hogy pár év múlva ki megyek és ha bejön akkor elkövetek mindent,hogy meglegyen az állampolgárság :D

Figyelt kérdés

Főként az érdekelne,hogy van e köztetek olyan aki kint él/élt és érdekelne a tapasztalatai és a véleménye mindenről Kanadával kapcsolatban

A kezdetektől kezdve :)



2020. jún. 21. 00:14
 1/6 anonim válasza:
30%
Nem éltem és nem is voltam még ott sohasem, de állítólag az egyik legjobb, legbiztonságosabb ország a földön.
2020. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát... Az egyetemen szexuális zaklatás, ha egy nő szerint megbámultad... Ez 10 éve nem volt divat. Szóval, ha nem akarsz szexelni, vagy hajlandó vagy szex előtt szerződést és bele egyező videót csinálni, nem lesz gond. De ha ez neked nem imponáló, ezt a részt nem fogod szeretni. A politika nagyon rossz irányba ment.


Amúgy ha tudsz angolul, van szakmai végzettséged és van, aki munkát ad, nyitottak és sok lehetőséged van.


Nézz videókat YouTube-on. Sok infót lehet benne találni. "Élet Kanadában"

2020. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

[link] ezt érdemes elolvasni. Tervezni mindent lehet, de azt szoktam minden hozzád hasonlótól kérdezni, hogy Te mivel tudsz többet nyújtani, mint a csak úgy lakosságarányosan rád eső száz indiai...? Az, hogy elvégezel egy egyetemet és tudsz angolul, az irtó kevés lesz.


A trollal ne foglakozz, kb. a youtube-on keresztül látta Kanadát.


Üdv Vancouverből.

2020. jún. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Ez meg a gyakori. Még leljebb van, mint a YouTube. Főleg, ha tényeket állítasz be trollkodásnak.
2020. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem fogsz kijutni. Törődj bele.
2020. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Ottawában elek, Kanada legnagyobb tech cége szponzorálta a kiköltözésem 2018-ban, egyből megpályáztam a PR-t, amit egy évvel később meg is kaptam.


Ha van megfelelő tudásod, amit az itteniek értékelnek, akkor megvan a rendszer, hogy ide tudj költözni. Évente 300 ezer bevándorlót fogad az ország. Az összes jelentkező közül a legjobbakat. Be kell bizonyítanod, hogy jobb vagy a legtöbb jelentkezőnél (nagyon sok papírmunkával) és akkor jöhetsz. Egyébként nem.

2020. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!