Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders vélemény?

Camp Leaders vélemény?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 14:33
 1/6 anonim válasza:
88%
Ugyanolyan, mint a többi hasonló közvetítő cég. Van még pár ilyen. Ha kifizeted a programdíjat akkor mehetsz, semmi sem gátol benne. Kicsit drágának érzem, szerintem szeretik a fiatalokat behülyíteni. A butuskák kifizetnek egy vagon pénzt azért, hogy éhbérért gürizzenek Amerikában valahol, utána meg elmondhassák milyen rajok hogy ők kint voltak Amerikában. Van egy ismerősöm, ő részt vett rajta. Teljesen hülyének néztek minket, előadták hogy ez egy olyan sulis ösztöndíjas lehetőség, amire kiválasztották mert milyen jól tanul stb. Azt elfelejtették, hogy én is ismerem a céget, pontosan tudom miről van szó. Akinek van rá zsé, az menjen csak. Én még mindig tartam magam ahhoz, hogy nem fizetek azért, hogy dolgozhassak. Kicsit luxusnak érzem, ráadásul akik kimennek azok mind ilyen legalja munkát végeznek, úgy vannak kezelni mintha alsóbbrendűek lennének.
2020. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rég voltam ilyenen, kb. akkor indultak. Nem volt rossz, de a tábor pestiként dögunalom volt, egy erdő közepén. Nem mentem vissza.
2020. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem arról szól, hogy kicsit elmelózgatsz aztán közben bejárod az USA-t. Egyébként jobban kijössz, ha ESTA-val mész ki aztán workawayes melókkal elvagy. Több időd lesz mindenre.
2020. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%

Nem ajánlom, a világ legszemetebb bandája. Lehúzás. Egyetemista voltam, amikor próbáltak beszervezni.

Fizess ki 600 eurót, utána "elfelejtik" közölni, hogy amúgy az első fizetésedből még 1300 eurót levonnak a repjegyre és egyéb költségekre, ha meg nem tetszik kint, akkor is végig kell csinálnod, mert szerződéshez vagy kötve. Végezhetsz valami csicskamelót az isten háta mögött, ahol a legközelebbi falu is 15 km és hetente egyszer mehetsz be. Alig kapsz valami fizetést, az igazi Amerikai annyi pénzért el sem megy dolgozni és le is vagy nézve, mert kimentél oda rabszolgamunkásnak.

2020. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olvastam róla nem mentem. Ami talán nem meglepő az előző válaszok fényében.

Amennyire én tudom csak full legalja munkákat kapsz és marhára nincs időd beutazni sok helyet max a környék néhány államát.

2020. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6*12 óra csicska meló / hét, és talán lesz a végén 2 heted ténylegesen nyaralni meg 1000 USD...
2020. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!