Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miert van kint Amerikaban...

Miert van kint Amerikaban tobb magyar no mint ferfi?

Figyelt kérdés

A kulonbozo amerika csoportokban meg a valo eletben is tobb magyar not latok kint mint ferfit.

Az nyilvanvalo hogy a legtobben hazassag utjan mennek ki. En is igy vagyok kint mert a felesegem amerikai.

Mikor talalkozok magyarokkal akkor szinte biztos hogy no az illeto. Engem nem zaravar de a felesegem eleg feltekeny.

Mi az oka annak hogy ha amerikai-magyar par van akkor szinte biztos hogy a no a magyar fel?


2021. jan. 23. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert az USA-ban kéjnyílással könnyebb beházasodni, mint farokkal.
2021. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy az első válaszoló írja. A magyar nők nagyon szépek, könnyen találnak férjet maguknak, és meg is van a zöldkártya. A magyar férfiak meg nem olyan kapósak ilyen tekintetben, talán akkor ha gazdagok.
2021. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak a magyaroknál van ez.
2021. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem csak magyaroknal van ez, tudom. Lattam bevandorlasi csoportban sok mexikoi, filippino not akik intezik maguknak a zoldkartyat.

Amerikaban is van sok szep no. Van fekete, feher, amilyet az ember akar. Biztos van olyan pl egyiptomi akinek tetszenek a feketo nok vagy akar feherek amerikaban is

2021. jan. 23. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert az amerikai nok igenytelenek. Rengeteg itteni ferfi ismerosom ki nem allhatja az amerikai noket, es ez a velemenyuk roluk. Elkenyeztetettek, mocskos a szajuk, a legtobbjuk mentalis problemakkal kuzd
2021. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen id***tákat mint a pontozók! Az első válasz komolyan 60%-ot ér? Az enyém meg 38-at? Akkor elmehettek ám a **** ****

**-ba !

2021. jan. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Többször is jártam az USA-ban.

A nők egyik fele az fitnesz- és edzés "őrült", akik egész nap számolják a kalóriákat és szinte csak salátákat esznek.

A nők másik fele -ami sajnos a túlnyomó többséget alkotja- úgy el van hízva, hogy egy járdán vagy egy szupermarketben alig lehet kikerülni őket, és akkora a hátsójuk, hogy meg lehetne teríteni rajta több személy részére is.

2021. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem minden no elhizott USA-ban!

Amugy sem kotelezo elhizott novel osszejonni, talal az amerikai vekonyat is ha az kell neki.

Foleg ha jomodu mert a jomodu csaladban elo nok soka idot forditanak a sportra.

Erre sok jomodu amerikai pali magyar noket valaszt.

2021. jan. 26. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, inkabb keruld a feltekenykedesi alkalmakat, mert ha a feleseged megunja, akkor elvalik toled, es bosszubol meg fel is jelent, hogy csak a zoldkartyaert vetted el (es akkor nem csak visszavonjak a zoldkartyadat, de meg ki is toloncolnak). Vigyazz magadra. Inkabb a feleseged haverjaival jarjatok ossze. Ott legalabb az asszony is erti, hogy mirol beszelgetsz - a magyar tarsasagban o nem erti a tarsalgast, es egy politikai viccen rohogest is flortolesnek vehet, mert nem erti, amin nevettek.


Szerintem kb egyenlo a ferfi-no arany a magyar bevandorlok kozott. Az ok, hogy zommel nokkel talalkozol, hogy a nok szeretnek fontoskodni, dumalni, tarsasagba jarni, es a legtobbje stay-at-home-mom statuszban van.

A magyar ferfi bevandorlo pedig dolgozik, utana hazamegy, es az amerikai haverjaival jon ossze, mert azokat jobban elvezi, mint a magyar "baratokat" akiknek az elso kerdesuk, hogy mennyit keresel, a masodik pedig, hogy be tudsz-e engem is vinni oda. Tapasztalat.

2021. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Te amerikaban elsz? Mert amiket irsz azok alapjan szerintem em is jartal meg USA-ban.

A felesegem nem tudna csak ugy elvetetni a zoldkartyat, az nem ugy mukodik hogy szol hogy o feltekeny es szerinte megcsalom es elveszik a zoldkartyat.

O olyan tipus aki nem nagyon baratkozik senkivel, tehat a regi iskolas barataival sem tartja a kapcsolatot, nem jarunk ossze veluk, sokan mar nem is ebben az allamban elnek. Tehat az o barataival nem tudok baratkozni.


Abban van valami hogy sok no stay-at-home-mom es van ideje arra hogy talalkozokat szervezzen es mas magyarokat felkutasson a kornyeken de szerintem nem ez az ok hogy itt kevesebb a ferfi. Nok es ferfiak kozt is van olyan aki nem keresi a magyarok tarsasagat es lehet itt lakik 10 percre de nem tudunk a letezesukrol sem.

Ha talalkozo van (vagy volt a corona virus elott jobban) akkor arra elmegy no es ferfi is, dolgozo es nem dolgozo is, mert hetvegen vannak ezek es a legtobben hetvegen nem dolgoznak.


Tolem senki nem kerdezte meg hogy mennyit keresek es tudok e neki allast. Ez nem olyan mint a Londoni magyaroknal hogy mindenki hotelben dolgozik es probal jobb helyre bejutni. Mindenki mashoz ert es egyik sem azon a teruleten dolgozik mint en es lehet hogy a munkahely is 1-1,5 ora lenne neki ha ott dolgozna ahol en.

2021. febr. 5. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!