Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék házasságot kötni az...

Szeretnék házasságot kötni az amerikai párommal. Hogyan kell bizonyítani, hogy nem a zöld kártyáért tesszük?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, a párom is férfi és jóval idősebb mint én (40 évvel). Az adott államban elismerik a melegházasságot.

Ő valamivel tehetősebb, jobban keres, de nekem is vannak megtakarításaim (40.000 dollár).

Egy ideig vízummal látogattam fél évekre, de úgy döntöttünk összeházasodunk.

Hogyan kerüljem el, hogy bebörtönözzenek mert rám fogják, hogy a zöld kártyáért házasodtunk?

Azért szeretnék zöld kártyát, mert tudom, hogy nem tölthetünk együtt már olyan sok évet, de nagyon szeretem és szeretnék mindig ott lenni neki ha később gyengélkedne.


2021. márc. 17. 10:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet bizonyítani. De miért zárnák börtönbe? Ha elválsz 2 héttel az esküvő után, az mondjuk gyanús, de hát nem tervezel ilyesmit.
2021. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Hogyan kerüljem el, hogy bebörtönözzenek mert rám fogják, hogy a zöld kártyáért házasodtunk?"


Ezért nem bebörtönözni fognak hanem páros lábbal kirúgni,aztán meg kitiltani az országból.

Egyebkent meg kismillio dologgal kell majd bizonyitani higy nem érdekházasság stb stb...de errol kismillio valaszt talalsz itt a gyk utazas rovataban is meg a neten is.

2021. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy rengetegen házasodnak direkt a zöldkártyáért, na most én egy 30as férfi vagyok, előttem az élet, a párom (leendő férjem) lényegesen idősebb, több megtakarítása van, háza van, erre mindent rá lehet húzni onnantól kezdve, hogy nem is vagyok meleg odáig, hogy csak a zöldkártya kell.
2021. márc. 17. 10:52
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a vonatkozó weboldalon, hogy milyen kérdésekre számíthatsz az interjú során...

De ennél még furfangosabb kérdéseket is fogsz kapni, amivel próbálják szűrni az érdekházasságokat...

2021. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed a bebörtönzést...???

Nem tűnsz túl tájékozottnak, ha ilyesmi egyáltalán eszedbe jut.


Be sem engednek, nem hogy bebörtönözzenek!

2021. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy teoretikus provokativ celu kerdes. A hetven eves meleg amerikai ferfiak tisztaban vannak mindennel, ugyhogy nem kell felteni azokat, akik veluk szeretnenek osszehazasodni.
2021. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
6: vagy a szokásos zöldkártyás troll.... :)))
2021. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az összes kérdésedre, a párod pontosan tudja a választ.

Miért nem őt kérdezed??!

2021. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, még most keresi ezt a "párját".... :))))
2021. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Gyereket kéne szülni. De a tudomány jelenlegi állása szerint nem lehetséges. Amúgy ameddig megigénylitek a zöld kártyát a házasság után, valami mondva csinált ürüggyel kitoloncolnak és kitiltanak. De sok sikert hozzá.
2021. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!