Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen csalódások értek az...

Milyen csalódások értek az usában?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 01:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 miért nem fejted ki ezeket? Idedobálni ilyen üres szavakat nem nagy segítség a kérdezőnek.


Amúgy szerintem Amerikában akkor érdemes élni, ha valami nagyon durván jól fizető munkád van. Akkor habzsi-dőzsi. Átlagemberként nem élsz ott sokkal magasabb életszínvonalon, mint itt, ez egy tévhit.


Itt Európában sokkal jobb országok vannak ilyen szempontból, ahol az átlagember is magas életszínvonalon élhet. Svájc, Norvégia, Ausztria, Dánia stb. Átlagember alatt amúgy nem a mosogatót meg a csak magyarul beszélő, nyolc általánost végzetteket értem, hanem azt, akinek van érettségije, szakmája, vagy valami közepesen jólfizetett diplomája, és beszéli a nyelvet. Ez a szint alatt sehol sem élsz jobban, mint itthon, nyilván a pénzért mindenhol tenni kell.

2021. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ami nagy csalodas hogy a biztositasok nagyon dragak. Az autom biztositasa, egeszsegbiztositas, stb es az emberek mindenre kotnek biztositast.

Ha hivsz kerteszt hogy nyirja a fuvet akkor neki is van biztositasa mert ha a funyiro kaszja felkap egy kavicsot es a kocsid szelvedojere repul, akkor a biztosito kifizeti.

Az autom havi biztositasa annyi mint Magyarorszagon egesz evre volt.

A nagy forgalom is a csalodasok kozt van. Nem is csoda mert mindenki autoval jar es hiaba nagyobb az uthalozat.

Az elso fizetesem is csalodas volt :D Amennyit kerestem annak tobb mint fele elment alberletre. Most jobb allasom van es a lakhatasom is olcsobb lett azaltal hogy van hazam es a lakashitelt fizetem az alberlet helyett.


Ha nem vagy diplomas akkor nem leszel gazdag de jobb szinvonalon elsz mint Magyarorszagon. En ugyan azt a munkat vegzem amit Magyarorszagon vegeztem de a fizetesembol jobban elek, tobb mindenre telik.

2021. ápr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!