Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi esélyt láttok idei...

Mennyi esélyt láttok idei kiutazásra Camp Leadersszel?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akik jelentkeztek is idén. :) Tudom volt már pár kérdés de a legfrissebb véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm!!

2021. ápr. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Minden nap kiírod?
2021. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
Kinek kellenél, mikor óránként 3 dodóért vannak itt babzabálók is erre?
2021. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Hasonlo cipoben jarok, te hogy latod? Lesz ebbol iden valami? Nekem majus vegetol van szerzodesem, ezek meg majus 21re josoljak h kinyit a kovetseg. Nem tudom mit gondolnak, vagy hogy van ehhez pofajuk. Itt azert nem kis penzrol van szo. Ha par nappal kell kiutazas elott jegyet foglalni, akar tobbszorose is lehet az eredeti arnak. Mivel en másodéves vagyok (nem egyetemen, hanem a camp leaders felfogasa szerint) sajat magamnak kellene jegyet foglalnom. Jelenleg semmi...

2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!