Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valakinek van valami tapasztal...

Valakinek van valami tapasztalata a turo.com nevű weboldallal?

Figyelt kérdés
Szeretnék az USA-ban autót bérelni, és találtam ezt az oldalt (gyakorlatilag autós Airbnb) sok helyen olcsóbb innen bérelni, mint nagy cégtől. Milyen előnyei vagy hátrányi lennének még, ha innen bérelnék és nem egy nagy cégtől?

2021. ápr. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes alkalmazásértékelő oldalakat olvasgatni. Nekem az jött át, hogy szoftveresen szuper, a bérbeadó emberek pedig csak emberek: a többség normális, néhányan meg címeres faszok, aztán ha utóbbit fogod ki, rosszabbul jársz, mint egy közepesen rossz hagyományos kölcsönzővel.
2021. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Alamo-tól szoktam bérelni. Ha nem hagyod magad rábeszélni mindenféle drága extrára, akkor ki lehet bírni az áraikat.

Előnye, hogy szinte új, vagy alig km-es autóik vannak.

A másik előny, hogy mivel rengeteg kirendeltségük van az USA-ban, ezért bármelyikben leadhatod az autót és nem kell visszavinned a kiindulási pontra.

(Ez akkor ingyenes, ha a legelején már eleve így kéred.)

Pl. Többször is előfordult, hogy az orlandói reptéren béreltem és Miamiban adtam le az autót.

2021. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* Arra is kell gondolnod, hogy ha egy régebbi -lepukkant- autót bérelsz és az ledöglik valahol, akkor hogyan tovább??

Egy nagy cég ezt azonnal megoldja, mert odahoznak egy másikat és mehetsz is tovább.

2021. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
túró.com? Hát ez eléggé valami magyar vicc oldalnak hangzik, azért ezzel vigyáznék :D
2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!