Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik az USA-ban élnek, elmonda...

Akik az USA-ban élnek, elmondanék milyen?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen ott az élet (tudom, az sem mindegy melyik állam, milyen a munkahely stb) mert elgondolkoztam rajta, hogy pár év gyűjtögetés után megpróbálnám.
2021. máj. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ahány állam, ahány ember, ahány munkahely, annyiféle!


Ugyanúgy mint itthon is.


Keress rá itt a GYK-n a zöld kártya és hasonló kérdésekre.

Kijózanító információk lesznek!

2021. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, meg fogom nézni, és igen, tisztában vagyok vele, hogy sokféle hely és lehetőség van, de én konkrét tapasztalatokat kérdeztem. Mindegy honnan és milyet. Érdekel.

Érted?

2021. máj. 3. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ma már nem Svájcból kapod az álláslehetőségeket, hanem az USA-ból?:D
2021. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
2: majd mindjárt jön az Alaszkai prémvadász magyar, aki elmond minden fontos dolgot... :-D :-D :-D
2021. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Visához diploma és szponzor kell. Az nem úgy megy, hogy pár évig kuporgatsz és mész, le se sz.r majd senki, élhetsz csövesként éhbérért illegálisan, hű de buli...
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
72%
Az észak amerika rovat gyakorlatilag csak ilyen kerdesekkel van tele......legközelebb majd az ezredik ugyanolyan kerdes kiírása helyett próbáld meg hasznalni a keresőt.
2021. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!