Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a jobb úticél pihenéshe...

Melyik a jobb úticél pihenéshez, kulturálisan és gasztronómia szempontjából?

Figyelt kérdés
Be vagyok oltva és nem most kívánok utazni.

2021. máj. 18. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Kanada
Mexikó
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két ország teljesen más, mindkettő jó lehet, neked kell döntened, hogy melyik áll közelebb hozzád, Mexikó kicsit veszélyesebb, de olcsóbb is sokkal.
2021. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
18%
Ha két ennyire eltérő orszag kozul nem tudod kivalasztani magad,hogy neked melyik tetszik jobban felesleges is elindulnod......
2021. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

D. Brasco! Hol van, hogy nem tudom eldönteni? Döntsd már el... 😂

Nem tartozom elszámolni valóval, s hidd el, nem érdekel pont a te véleményed! Ilyen nárcisztikus alakot! Vagy irigy vagy, hogy nekem van miből? Egyik rosszabb, mint a másik. Szánalom.

2021. máj. 19. 00:36
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
35%
Szánalom az ahogy probalod megmagyarázni az egeszet.....gondolom nyilván azert irtal ki egy ilyen kerdest,mert pontosan tudod melyikbe szeretnel utazni......az irigy részt meg inkább tenyleg ne is kommentálnám annyira ócska.......
2021. máj. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ráérsz és foglalkozol velem. Ien, magyarázkodom, mert nincs más dolgom. Bunkó vagyok, alattomos (én legalább vagyok valaki). Csókollak!
2021. máj. 19. 06:47
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én Mexikóba mennék, de Kanada is biztosan nagyon érdekes, az is a listámon van.
2021. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Pihenni sokféleképpen lehet, de ha kicsit is szereted a napsütést, akkor egyértelműen Mexikó.

A kultúra is sok dolgot jelenthet, de a mezoamerikai romok meg az élő maja kultúra miatt nekem ez a pont is Mexikóé.

A gasztronómia viszont egyáltalán nem kérdéses, a kanadai a világ egyik legjelentéktelenebb, míg a mexikói az egyik legjobb konyhája.


Ettől függetlenül Kanada is gyönyörű és izgalmas, de az árakat is figyelembe véve ez egy rendkívül könnyű döntés lenne számomra.

2021. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gasztronómiai szempontból csakis Mexikó.
2021. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
33%
Minden szempontból Méjico 🇲🇽
2021. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mexico cabrones! :-) Szuper hely, nekem nagyon tetszett. A kaja isteni.
2021. júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!