Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA vízummal kimenni és...

ESTA vízummal kimenni és lakást venni az USÁ-ban? Bárki vehet lakást egy másik országban, vagy állampolgárság/ zöld kártya kell hozzá?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Jézusmária! Ez még a szokásos amcsi kérdéseknél is nagyobb tájékozatlanság! :)))


Kérdező, elolvastad, hogy mire jogosít az ESTA...???

2021. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazat vehetsz, semmi akadaly, ha keszpenzben fizetsz. Kolcsonre ne szamits. Lakassal komplikaltabb a helyzet, meg akkor is ha keszpenzben fizetsz, mert lakas kozosseg tud kovetelni, hogy USAbeli jovedelmed legyen -- itt havi fenntartasi dijrol van szo, biztosak akarnak lenni abban, hogy rendszeresen fogsz fizetni. Igy sok helyen nem akarnak kulfoldi lakot.
2021. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Es meg valami :neked is lehet ingatlanod USAban de erre nem kapsz letelepedesi engedelyt.Szoval ne szamits arra, hogy veszel egy lakast es akkor ott fogsz lakni.
2021. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Miután megvetted a házat, kb egy hét mùlva deportálnak, mert csak kp. todod megvenni, mert nem vagy hitelképes, és ezért

1. pénzmosás gyanús vagy

2. átverted a bevándorlásiakat az ESTA-val

3. miután nincs sem SSN sem ITIN, nem tudod fizetni a property taxest


Lehet, hogy rosszul tudom, de a szóbeszéd szerint a deportáltak minden ingó és ingatlan vagyona, beleértve az itt nyitott bankszámlát is, zárolásra kerül, és ahhoz később sem férhet hozzá a deportált illető, mert az adott államé lesz.


De persze, vehetsz egy hazat.

2021. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

#4: na ezért bátorkodtam tőle megkérdezni az 1-ben, hogy tudja-e egyáltalán, hogy mi az ESTA...


A szokásosaknál is nagyobb a lilaköd... :))))

2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
94%
Azert ilyen kerdeseknel el szoktam gondolkozni,hogy akar valaki egy masik országban (raadasul pomt az usaban) házat/lakást vásárolni,mindezt úgy,hogy a legalapvetőbb infókkal sincs tisztaban.......hogy mi járhat ennek az embernek a fejében?!
2021. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

D. Brasco: na igen....

Szinte az összes ilyen USA-ESTA-stb. kérdésnél ugyanez a helyzet.

De legalább írnák oda, hogy álmodoznak... :)

2021. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
7-es,szerintem te is láttad,hogy nem ez az első "esta vízum"-os kerdes az elmult időszakban.....szóval hogy az ember annyira hülye,hogy még ezzel sincs tisztában........es akkor ez is házat akar vásárolni ott stb stb....ugyan már.....még a beutazásról sincs fingja se,de majd ő megcsinálja a nagy bizniszt.
2021. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: szerintem még a repjegyre sincs meg a pénze, nemhogy házra... :)))))
2021. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. "beülhetek-e a VIP-páholyba a koncerten minimáláras hátsóküzdőtéri állójeggyel".... :)))))))
2021. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!