Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek lesz még valaha...

Szerintetek lesz még valaha esélyem így beutazni Amerikát?

Figyelt kérdés
2 evvel ezelott reszt vettem egy a Camp Leaders altal szervezett nyari taboros programban, ami utan 2 hetet tudtam eltolteni az USA-ban es Mexikoban. Nagy tervem volt, hogy visszaterek a taborba, csak emiatt megcsinaltam a jogsim is, es meg akartam latogatni a nyugati partot. Sajnos mint tudjuk, a Covid miatt sem tavaly, sem iden nyaron nem lehetett beutazni. Kozben meg befejeztem az egyetemet, muszaj volt elkezdenem dolgozni,es most mar nem gyakornok vagyok. Ha jovore javul a helyzet es be tudnek utazni, hogy tudnek munka mellett 3-4 hetet is eltolteni ott? Utazas miatt hulyeseg lenne felmondanom, de nagy almom egy nyugati parti ut, es nem tudom, hogy a kettot hogyan lehet kombinalni.

2021. aug. 27. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A) van 20 nap szabid. Ebből kiveszel 15 napot, az a hétvégékkel együtt 3 hét. Mehetsz húsvét környékén, akkor két nemzeti ünnep, ergo minusz két szabadnap. 13 napot már talán ki tudsz magadnak bulizni.


B) két munkahely között.

2021. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra csak te tudod a választ, hogy mire szakítasz időt. Ugye alapból 20 nap szabadság jár (mivel most kezdtél el dolgozni, gondolom neked is), ami elég lehetne, de akkor el is fogyott minden, az év pedig hosszú.

Szerintem várj vele, kisebb részletekre felesleges felosztani, hiszen annak pont az a varázsa, 3-4 héten át csak mész, mész...

2021. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

https://www.youtube.com/watch?v=JSQy7y5OJss


Ez a srác 6-7 nap alatt bejárta az Egyesült Államokat egy vén Ladával.

Ha mindegyik városban eltöltesz egy napot, ahol megszállsz, az még mindig csak 2 hét.

2021. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Lépkedsz feljebb a ranglétrán egészen addig amíg vezető beosztású nem leszel és nem tudod simán elintézni, hogy senki ne szóljon, hogyha lelépsz 3-4 hétre. Meg alapból ahhoz bőven annyi pénz is kellene, hogy vagy hónapokig spórolsz előtte vagy nagyon magas beosztású vagy nagyon magas fizetésért.
2021. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Na bakker, véletlenül elküldtem.

Amit írni akartam, hogy így marad az, ha nem egyben utazod be az eltervezett utat, hanem részletekben. Pl.: jövőre elmész 1 hétre, aztán valamikor megint 1 hétre, stb.

2021. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BeefEater ***** válasza:
72%

Olyan helyre menj dolgozni, ahonnan kell munka miatt is utaznod az USÁ-ba és akkor a kiküldetésed végén ott veszel ki szabit és így még a repülőjegyet is megspórolhatod.


Ha ez nem opció, akkor ahogy az 1. és 2. írta.

2021. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#3

Em neztem meg a videot, de amit irsz, alapbol hazugsag.

Ha egy JO autoval, aminek a fogyasztasa 4 liter/100km vagy kevesebb (tehat naponta csak 1x allsz meg tankolni), naponta 1000 km-t vezetsz (ez azt jelenti, hogy kizarolag autopalyan mesz es sohasem allsz meg megnezni a varost, vagy legalabb kajat venni es pisilni egyet), akkor 3 nap alatt eljutottal San Diegobol New yorkba a leggyorsabb uton. Es bar erintesz kozben (keresztul szaguldva) par allamot, de latni csak az autopalyan lattal mindent, es hol van a "keresztul-kasul". Es akkor meg hol van a maradek 40 allam?

Egy rozzant Ladaval meg plane nem, amivel meg kell allni tankolni.

Szoval az a video ugy kamu, ahogy van. Max. 6-7 HONAP alatt lehetseges valoban keresztul-kasul korbeautozni, megnezve minden erdekeset vagy szepet.

2021. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

#7


Köszi a lepontozást. Én nem látom a kérdésben leírva, hogy keresztül-kasul akarná utazni az Államokat.


A kérdező nyugati parti utat emlegetett, ami San Diego-tól Seattle-ig megtehető 1-2 hét alatt. Na, legyen 2 hét, ha a nagyobb városokban el akar tölteni pár napot.


Amikor a válaszomat írtam, arra is gondoltam, hogy a kérdező fizetésből él, nem valami kiváltságos vállalkozó gyereke, aki hónapokig kódoroghat egy idegen országban.

2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

"Ez a srác 6-7 nap alatt bejárta az Egyesült Államokat egy vén Ladával."


HAZUGSÁG.

2021. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!