Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi volt a kedvenc panamai...

Mi volt a kedvenc panamai utcakajád?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írj ha nem jártál ott! Köszi!


Tehát. Amikor ott jártál miket lehet enni olcsón utcán? És milyen juiceokat ?

Tudnál árat is írni kb? 2 hét múlva megyek.


Köszi


2021. szept. 16. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ami még izgalmasabb, az pont, hogy a japán ízléshez áll közelebb: a ceviche. Limedzsúzban marinált nyers hal hagymával. Én nagyon szeretem, de elég távol áll az átlag magyar konyhától.


Annál azért érdemes figyelni hol eszed, ha nem a tengerpart 30km-es közelében vagy.

2021. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mikor jartal Panamaban utolso? Es pontosan hol milyen helyeken.
2021. szept. 17. 18:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Covid előtt télen, de csak 4 napot, az út nagy része Kolumbia volt. Csak Panamaváros ill. Colóntól nem messze egy kis tengerparti falu.
2021. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

mi a neve annak a kis falunak?

En is nem sokara megyek es be akarom jarni

Milyen volt a tenger ott?

2021. szept. 17. 20:21
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elmeny lesz neked a rantott kaki. Elkeszitese: meg indulas elott bekajalsz babfozelekkel, megerkezeskor kibeleled a wct klotyopapirral es belepakolod a kulat. Ovatosan kiveszed, becsomagolod a papirba. Sajtot reszelsz ra, sozod, borsozod, majd mehet a sutobe. Frissen, melegen fogyaszd.
2021. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez oviban tök jó poén lenne 🐵
2021. szept. 18. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!