Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miami ultra-proletarista...

Miami ultra-proletarista módon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Repjegy megvan. Februárban lenne, 6 nap.

Tapasztalt turista vagyok, voltam 1x közép amerikában és 4x brazíliában.

tehát.

Ti mennyi pénzt vinnétek 6 nap ultra proletarista koedukált szállásban (nem kell Miami Beachen legyen, elbuszozok odáig)

-McDonaldsban eszek, vagy Wendysben vagy hasonló kaliberű kajáldákban

-semmi klub, alkoholt nem nagyon iszok, semmi prosti, semmi kocsi bérlés


2021. szept. 25. 16:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

És nem, nem vagyok proletár alapvetően, csak utálok sok pénzt kiadni bármire is.


Ha megmondanám mennyiért vettem a jegyemet Miamiba úgyse hinnétek el, ezért nem mondom.

2021. szept. 25. 16:07
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szállás sem kell. Alszol a buszpályaudvaron a csövesekkel. El is lesheted tőlük, hogy hogyan kell profin kukázni, így kajára sem kell költeni!
2021. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Sose értem ezt az "utálok sok pénzt kiadni bármire" mentalitást. Elméksz a Mekibe, eszed 95%-ban ugyanazt a szart, mint itthon. Összespórolnál másfélszer annyit, és már ehetnél valami olyan kubait, amit itthon sose fogsz. Az is egy élmény, amit a sóherséged miatt megvonsz magadtól. Látnivalók, belépők, programok ugyanez.


Másik: USA-ban a hostelek hálótermeit előszeretettel használják a hátizsákos utazóknál kevésbé disztingvált emberkék is. A saját érdeked az olcsóságon kívül utánanézni a helynek és a környéknek is, mert az lesz a legrosszabb biznisz, ha az első éjszaka meglop a félcsöves és teljesen drogos szobatársad, vagy valaki az utcán.


De hogy válaszoljak is: szerintem napi $100 dollárba bele lehet férni, ha tényleg az ultrabudget a cél. Akkor nemhogy autót nem bérelsz, de még Ubert se használsz. Miami Beachen is bőven vannak hostelek, ott jobb is megszállni, mint a sz.r környékeken. De napi $150-200-zal nem 1,5-2-szer, hanem sokkal jobban éreznéd magad és több élménnyel, emlékkel gazdagodnál.

2021. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

"Tapasztalt turista vagyok"


Ezt alaposan kétségbe lehet vonni a feltett kérdésed alapján!!

Arról már nem is beszélve, hogy az USA-ba HAT napra csak a kóklerek mennek!

2021. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
6 nap eleg hogy eldontsem tetszik e vagy sem.
2021. szept. 26. 09:41
 6/22 anonim ***** válasza:
Te a szomalias gyerek vagy.
2021. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Wtf... 🤣
2021. szept. 26. 12:18
 8/22 A kérdező kommentje:

3as... Eleg sok mindent nem fogsz te erteni meg az eletben.

Kepzeld nem az volt a kerdes hogy hogy nyaraljunk luxusos modon Miamiban....

Nem mindenki milliardos van aki normal fizubol probal latni vilagot.

2021. szept. 26. 14:28
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező már tucatnyi hasonló kérdést is feltett, mert hosszú hónapok óta utazik -fejben- az USA-ba.

USA-ról álmodozó, -de csóró- fotelturista.

2021. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8, nagyfiú, szerintem többet láttam a világból már, mint te ;) És milliárdos se vagyok, cserébe helyén kezelem a dolgokat, és ha mindenestül 250 rugóm van az útra, akkor nem a világ egyik legdrágább országa felé kacsingatok, hanem mondjuk kihozok belőle 1 hónap Balkánt vagy Közép-Ázsiát.


Nyugodtan mélytorkoztasd magad a sóherségeddel, legalább elmondhatod, hogy voltál Miamiben. Látni ugyan nem látsz majd semmit, mert ugye a belépőkre már nem lesz keret, de legalább személyesen jártál ott. Az a lényeg, meg a +1 ország a meglátogatottak listáján, nem?


Jó étvágyat a sok dollar menuhöz!

2021. szept. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!