Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itt olyan ember, aki járt...

Van itt olyan ember, aki járt már Kaliforniában? Milyen az emberek mentalitása?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok, hogy milyen érdekességeket tapasztaltál, szokások, mentalitás, kaják, környék, hangulat, árak, életstílus, életszínvonal. Minden, minden.

2021. nov. 30. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ott még nem de jártam Kefalóniában. Anbak is hasonló a neve. Ha érdekel arról tudok írni 😘
2021. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BeefEater ***** válasza:
100%

Szilícium-völgyben voltam, nekem a környék kifejezetten nem tetszett. Nagyon lepukkant hatása volt sok olyan környéknek is, ahol világméretű cégek székhelye van. Egy autót fel is törtek amíg ott voltunk.

Az emberek rendesek voltak napközben, éjszaka már inkább lehet találkozni furcsaságokkal (de hol nem).

Rengeteg mexikói kaja van és nem is rossz, de szinte bármilyen ország nemzeti étele elérhető.

Az életszínvonal attól függ, hogy mit dolgozol. Könnyen előfordulhat, hogy miközben a járdán a hajléktalanokat kerülgeted két olyan autó megy el melletted, ami többe kerül, mint Magyarországon egy családi ház. Vagy egy önvezető autó amiben senki sem ül. Hatalmasak az életszínvonalbeli különbségek.

A természeti környezet gyönyörű, szerintem egy hónapig minden nap tudnék ott túrázni.

2021. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!