Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mondanátok tippként nyár...

Mondanátok tippként nyár végi/őszi utazás céljából olyan USA béli tipic kisvárosokat, amelyeket a sorozatokban/filmekben látunk?

Figyelt kérdés

Ahol már esetleg jártatok is. Pár szót esetleg, hogy milyen.

Köszi!



2022. jan. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Montaukban voltam, A viszony című sorozatból lehet ismerős. Szép hely, egy kirándulást megér, de azért az amerikai kisvárosok átlagosan pont ugyanolyan uncsi helyek, mint a magyar kisvárosok.
2022. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dodge city.
2022. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
New Hope, Pennsylvania.
2022. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mount Airy, Eszak-Karolina

Egy regi sorozat a The Andy Griffith Show itt jatszodott es a filmben Mayberry a neve. Nagyon hangulatos kisvaros, a foutca tele turistakkal, vannak kis uzetek ahol a sorozattal kapcsolatos ajandektargyak is vannak. A fouton meg egy regi, a sorozatban szereplo rendorauto megy fel-le.

2022. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az eddigieket, szuperek vagytok!


Akinek van még tippje, ne tartsa magában. :)

2022. jan. 12. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Észak-Karolinában szerintem sok van. Pl. Wilmington. Ott forgatták a Tuti Gimit, na az egy tipikus amerikai kisváros.


Találtam neked egy cikket:

[link]


Ebben sorolnak még párat.

2022. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok


Ezeket forgatták ott: Iron Man 3, The Conjuring, The Crow, We're the Millers, Fox's Sleepy Hollow, One Tree Hill, Dawson's Creek, and NBC's Revolution.

2022. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon hasznos válaszokat!
2022. febr. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!