Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan jussak ki amerikába...

Hogyan jussak ki amerikába diákként?

Figyelt kérdés

16 éves, 10.-es, közép iskolás diák vagyok. Mióta eszemet tudom, nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet, a hírhedt Amerika, eleve imádok utazni. Mindig vártam, hátha lesz annyi pénze szüleimnek, hogy egy komolyabb utazásra elitazzunk, de bele nyugodtam végül, hogy nem.

Most eszembe jutott, hogy igazából 16 évesen akár már egyedül is. Nyilván nem úgy, hogy fizetem a szállást, körbe járom az ismert helyeket, hanem valamilyen cserediák felé program keretein belül, vagy bármi más, diák munka...

Ha valaki tud bármi ilyesféle lehetőségről, kérlek segítsen.



2022. ápr. 22. 09:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nyáron szeretnék.
2022. ápr. 22. 09:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pénz nélkül nem fog menni...


Van pár hasonló program, de nem kevésbe kerül..


[link]

[link]

[link]



De ha annyira önállónak tartod magad egy amerikai utazásra, ezeket te is meg tudod találni aneten...

2022. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkát kb. felejtsd el! ESTA vízummal nem vállalhatsz melót, de még a tanulóvízummal sem! SEcperc kitoloncolhatnak.
2022. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak nagykorúaknak lehetséges...


[link]

2022. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első embernek üzenem, hogy azért írtam ki a kérdést főleg, hogy hátha lesz valaki, aki hasonlóan elutazott akár pont amerikába és tud nekem tippeket adni

2022. ápr. 22. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Anno a Ronald S Lauder Foundation csereprogramjával jutottam ki, de nem tudom, van-e még ez az opció.
2022. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen diákcsere program is, de a 22-23-as időszakra már tavaly lezárult a jelentkezés:


[link]

2022. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még, ha dolgozni is szeretnél, az oda-visszautat senki nem fogja megtéríteni neked... :-(
2022. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!