Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanada vagy Alaszka lenne...

Kanada vagy Alaszka lenne jobb egy 4 fős családnak egy hétre kirándulni?

Figyelt kérdés

Nemzeti parkok, vadtúra, erdei házas túraesték, medveles,vadvízi evezés, ezeket szeretnénk.

Ezért a Yukon folyó völgye tetszett meg, Európában is voltunk helyen vadvízi evezésen, de nem olyan hangulatos.

Aki volt már Yukon-túrán, akár az alaszkai vagy kanadai oldalon, írhatna nekik milyen volt?


2022. okt. 11. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha van medveriastztó spraytek, akkor alaszka. 😂
2022. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Here we go again..
2022. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi Uelenből mentünk Diomede szigetén át Walesbe, ráadásul gumicsónakkal. Hát ezt még az ellenségemnek sem kívánnám. Egy életre elment a kedvem Alaszkától.
2022. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A behring szoroson át is izgis lehet. 😎
2022. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves barátaim már a villanyrezsóban is az alaszkás trollt sejtik, ezért születtek ezek a válaszok.

Sajnos nem jártam arra, de évek óta követem Noraly Schoenmaker. Ő egy holland csaj, aki egymagában, motoron járja a világot.

Ebben a szezonban Alaszka az úti célja. A videói pár napot (szándékosan) késnek, de pont arrafelé jár. Kanadában, Yukon territóriumban tart mostanában.

Nem szereti a betont, a vad hegyi utakat annál inkább.

Elment pár grizzly medve közelében is. Nem nagyon foglalkoztak vele.

Viszont már szeptemberben is volt olyan szakasz több is, ahol nagy hó volt, és vissza is kellett fordulnia, mert járhatatlan volt az út.

Meg havazott is rendesen, máskor meg esett az eső vagy nagy köd volt.

A táj szinte néptelen, és ugyan zöld, de olyan barátságtalan mégis.

Én ezeket figyeltem meg, de nem személyes tapasztalat.

Volt olyan ember, akivel találkozott, megismerték, de a többség nem. Barátságosnak és segítőkésznek tűntek.

2022. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan indulnátok? Magyarországról túl drága és hosszú az utazás egy hét tartózkodáshoz. Ilyen szempontból mindegy is, hogy a folyó melyik részéhez mentek.
2022. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!