Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jacksonville belvárosa és a...

Jacksonville belvárosa és a folyóparti környék mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
A biztonsági térképen nézegettem, hogy a város északi és északkeleti része no-go, de a belváros (Downtown) is rossz környék, beleértve a folyópartot, és csak San Marco biztonságos a folyó közelében. 2023-ban mi nagyjából az aktuális helyzet? Főleg ott élők vagy a várost ismerők válaszait a vagyok kiváncsi. Igazából turistaként érdekelne pár órára Jacksonville ezen része, ezért kérdezem, mi mostanában a helyzet
2023. jan. 21. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jacksonwille, Florida

Jacksonwille, North-Carolina

Jacksonwille, Texas

Szigorúan ABC sorrendben. Melyikről beszélsz?

Szokjatok már hozzá, hogy az amerikai városokhoz hozzá kell írni az államot is, ahol a város van.

2023. jan. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Verne gyula is megmondta hogy csak ovatosan.


Egerben pl nimca no go zona, menjel oda. A hanyatlo nyugat nem valo akarkinek

2023. jan. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Floridai Jacksonville

#2 tudom, hogy mit jelent az USA-bán egy gettó/no-go zóna, voltam már Amerikában

2023. jan. 21. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Par orara nem erdemes idejonni

Napkozben setalgathatsz akarhol

Ejszaka meg lelonek mindenhol, meg a gazdag negyedben is, ha gyanusnak talalnak

A "biztonsagi terkep" turista szempontbol teljesen ertelmetlen, az azoknak keszul, akik egy adott kornyeken hazat akarnak venni vagy uzletet nyitni vagy a gyerekuknek keresnek iskolat-ovodat. Lopas, rablas, kocsifeltores sokkal valoszinubb a turistakkal t0m0tt helyeken.

Belvaros kb annyira "rossz", mint a Nagykorut Pesten.

2023. jan. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arpi1969 válasza:
0%
fegyvert vigyél magaddal mindenképp és 2-3 ezer dollár is legyen mindig nálad akkor nem jöhetsz zavarba. előbb lőni és utána kérdezni. legalábbis Texas-ban. és amikor ott járok mindig ezt csinálom. Bár utóbbi 15 évben nem mozdultam ki keszthelyről (kismagyar állam), szóval 15 éve nem mozdultam ki innen ,és előtte sem. így megy ez.
2023. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!