Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jacksonville belvárosa és a...

Jacksonville belvárosa és a folyóparti környék mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
A biztonsági térképen nézegettem, hogy a város északi és északkeleti része no-go, de a belváros (Downtown) is rossz környék, beleértve a folyópartot, és csak San Marco biztonságos a folyó közelében. 2023-ban mi nagyjából az aktuális helyzet? Főleg ott élők vagy a várost ismerők válaszait a vagyok kiváncsi. Igazából turistaként érdekelne pár órára Jacksonville ezen része, ezért kérdezem, mi mostanában a helyzet
jan. 21. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jacksonwille, Florida

Jacksonwille, North-Carolina

Jacksonwille, Texas

Szigorúan ABC sorrendben. Melyikről beszélsz?

Szokjatok már hozzá, hogy az amerikai városokhoz hozzá kell írni az államot is, ahol a város van.

jan. 21. 04:42
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Verne gyula is megmondta hogy csak ovatosan.

Egerben pl nimca no go zona, menjel oda. A hanyatlo nyugat nem valo akarkinek

jan. 21. 05:54
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Floridai Jacksonville

#2 tudom, hogy mit jelent az USA-bán egy gettó/no-go zóna, voltam már Amerikában

jan. 21. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Par orara nem erdemes idejonni

Napkozben setalgathatsz akarhol

Ejszaka meg lelonek mindenhol, meg a gazdag negyedben is, ha gyanusnak talalnak

A "biztonsagi terkep" turista szempontbol teljesen ertelmetlen, az azoknak keszul, akik egy adott kornyeken hazat akarnak venni vagy uzletet nyitni vagy a gyerekuknek keresnek iskolat-ovodat. Lopas, rablas, kocsifeltores sokkal valoszinubb a turistakkal t0m0tt helyeken.

Belvaros kb annyira "rossz", mint a Nagykorut Pesten.

jan. 22. 02:59

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!