Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kell egy bizonyos összeggel...

Kell egy bizonyos összeggel rendelkeznem ahhoz, hogy beengedjenek az USA-ba?

Figyelt kérdés
Nyáron utazok, 3 hónapig dolgozom ott. Egy tájékoztatóban mintha valami ilyesmit olvastam volna, hogy bizonyos mennyiségű dollárral rendelkeznem kell az országba való bélépéskor. Sajnos nem talalálom ezt a dokumentumot sehol. A gov oldalán próbáltam még beutazási feltétleleknél keresni, de nem talaláltam ilyet, ezért lehet csak félreolvastam valamit, de azért jó lenne tudni, hogy hogy is van ez.

2023. máj. 4. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Torveny nem irja elo de ha nincs ertelemszeruen megelhetesre penzed az szemet szurhat.


Milyen vizummal dolgozol harom honapig? Vizumtol fugg hogy van e egyeb penzugyi kovetelmeny.

2023. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elozo irta, nincs hivatalosan meghatarozva mennyi penz legyen nalad. MInden a bevandorlo tisztol fugg. Vagy gyanus vagy neki, peldaul illegaliszan dolgozni keszulsz, vagy jomodu turustanak nezel ki.

Kesz penzen kivul legyen legalabb egy hitelkartyad, olyan, amit kint is tudsz hasznalni : Visa, Mastercard a legjobb.

De az a 3 honapos munka nekem gyanus. Nem ESTAval mesz ki veletlenul? Mert ESTAval tilos dolgozni.

2023. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Diákként fogok dolgozni egy szállodában, a CIEE a vízumszponzor, J típusú vízumot kellett igényelnünk, ami diákoknak van azt hiszem
2023. máj. 4. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

$2000-3000 eleg lesz bankszamlan. Ha nagyon parazol nyomtass ki egy angol bank kivonatot.


A legfontosabb, hogy legyen returjegyed.

2023. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor rendben vagy, J-1 visaval lehet dolgozni tudtom szerint. Tehat jo lenne egy par szaz (nem ezer) dollar nalad, es egy hitelkartya mindenkeppen jo lenne. A szponzor biztosit lakohelyet, ugye?
2023. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen, lesz szállásom egész nyárra. Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2023. máj. 6. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy te tetted fel a kérdést ennél is..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1223..

2023. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Kb 1000-en utazunk ezzel a programmal 😄
2023. máj. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!