Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » H-2B vízum interjú menete?

H-2B vízum interjú menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten lesz a vízum interjúm és nagyon izgulok...félek hogy elutasítják.. Olvastam már pár storyt.

Aki esetleg már átesett h2b munkavállalói vízum interjún leírná a tapasztalatait? Meddig tart az egész procedúra? Miket kérdeznek, mit érdemes magammal vinni? Köszi előre is!



2023. máj. 12. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Pfuha, van valami papír ami a munkavállaló jogait és fellelőségeit foglalja össze, arra igen valószínű, hogy rákérdeznek. Nézd meg a konzuli szolgálat oldalán, fent kéne lennie.
2023. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Milyen cégtől vagy?Engem is érdekelne H2B-s lehetőség.
2023. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo, hogy sikerult?
2023. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elutasítottak... Nem hitték el hogy hazajövök -.-"
2023. máj. 21. 03:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnalom.

Talan nem lattak elegsegesnek a kotodesedet magyarorszagi vagyonnal vagy csaladdal? Allitolag ez gyakran megtortenik, ezek azt hiszik, hogy mindenki onallo ingatlannal rendelkezik meg egyeb vagyonokkal.

Sajnalom.

2023. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen van, hogy elutasítanak, gyakran csinálnak ilyet, meg kell próbálni újra, csak valami biztosítékot hozni, hogy miért akarsz majd hazajönni. Pl oktatás befejezése egy ilyen szokott. Beteg családtag akit ápolni kell, itthoni munka, de szerintem még valami művészeti projekt is egy olyan dolog ami jón biztosíték nekik, hogy hazajössz.
2023. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!