Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Kaliforniai-félsziget tud...

A Kaliforniai-félsziget tud olyan nyújtani, mint Florida?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miben, kinek és miért?
2023. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Mangrove-erdoket? Nem.
2023. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha Baja California Peninsula-ra gondoltal, akkor szolok, hogy az nem Kaliforniaban van, hanem Mexiko terulete (kereso szavaid kozott "Also-Kalifornia" es "Tagallam")


Mi az, amit keresel? Tornadokat, hoseget, kaszinokat, Disney parkot? Van ami van mindkettoben, van, ami nincs. Pl. Floridaban van eselyed angolul beszelo embereket talalni, Mexiko teruleten eleg keves (de meg mindig tobb, mint Magyarorszagon). Mexikoban nincs Disney World, Floridaban van.

Viszont a felsziget gyonyoru, kulonosen az ocean feloli oldalat imadtam (mi hajoval jartuk korbe)

2023. máj. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
@2 Baja Californiában pont hogy vannak, de oda se neki.
2023. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer néztem egy műsort az egyik természetfilm-csatornán.A Kaliforniai-félsziget szépségeit mutatta be.Itt a műsorvezető kerékpártúra által járta körbe a félszigetet.
2023. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ott is lőnek.
2023. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen. A nővéremet, ahogy fut a pálmafák közt!
jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!