Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amikor az USA-ba költöztél,...

Amikor az USA-ba költöztél, mennyire érdekelt, milyen éghajlatú a város?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 21:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%
De most sokat gondolkodtam hogy hasznos választ adjak és engem érdekelne például Hawaii de nem nyaralni érdekelne milyen lehet ott úgy élni hogy odaköltözöl szóval lehet Hawaii lenne ahova költöznék ezért kérdésedre válaszom Hawaii.
2023. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Én is szeretnék hasznos választ adni, de nem költöztem ki, úgyhogy a válaszom igen.
2023. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2023. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Én sem költöztem ki, bár erősen tervben volt és nézegettem kint ingatlanokat is.

Nálam számít az időjárás és pont ezért kizárólag Floridában nézelődtem.

2023. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Florida amúgy az év melegebbik felében eléggé fullasztó, szinte trópusi (persze nem vagyunk egyformák, de közép-európai ember az ilyet csak akkor viseli jól, ha még a klotyón is megy a légkondi)
2023. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lofefi ***** válasza:
94%

HA simán szobafestő mázoló, vagy pizzafutár vagym akkor természetesen fontos szempont a választásnál, hogy milen a klima. Amikor én mentem diplomásként, engem adott telephelyen várt a multi. Hideg is volt egész télen.

De gondolom te tanulsz a példámból, és eleve kellemes klimájó helyen fogsz meszelni.

2023. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen lehetoseg. Kimentem egy lanyhoz es oda mentem ahol o lakik, azota is ugyan ott elunk.

Ahogy nezem a tobbi allamot, azok sem jobbak. Floridaban pl sokat esik az eso es nagyon paras. Nyaron sok a turista, telen sok a snowbird. Anyagilag sem erne meg jobban odakoltozni.

2023. jún. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelt, de annyira nem. Nyár elég párás és meleg itt Georgia-ban, de idővel megszokható.
2023. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyedül mentél, georgia-i barátom?
2023. jún. 1. 15:05
 10/12 anonim válasza:
57%
Miét csak őt hívod barátodnak vagy most ugye mi is barátaid vagyunk mert mi is válaszoltunk kérdésedre?
2023. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!