Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Telekom: Az USA-ban is lesz...

Telekom: Az USA-ban is lesz korlátlan netem?

Figyelt kérdés
Telekomos vagyok, 2 hét és repülők az USA-ba, viszont a telefonálás maradt utolsónak a teendők listáján. Ha nekem Mo.-n előfizetésem van és korlátlan netem, akkor ez az USA-ban is ugyanígy lesz? Vagy ott max lesz 2 GB netem és azért is a gatyámat kell fizetnem? Tapasztalatok?

2023. máj. 31. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz.

182 Ft/100 kB a tarifa.


Vagy vehetsz EU-n kívüli 2GB-ot 3 napra 3500 Ft-ért.


[link]


Jobban jársz, ha veszel egy helyi sim-et.

2023. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Roamingról még sosem hallottál? Semennyi adatkereted nem lesz, az első bittől fizetsz, mint a katonatiszt. Vegyél kint SIM-et.
2023. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Airalo alkalmazast toltsd le es tudsz venni USA-ban mobilnetet.

Fontos, hogy ez akkor mukodik ha e-sim kompatibilis telefonod van.

Van tobb csomag is, pl 11 dollarert kapsz 3 GB netet 30 napig.

2023. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Van tobb csomag is, pl 11 dollarert kapsz 3 GB netet 30 napig."


Micsoda biznic, annyit úgy 2 nap alatt használok el, ha nem nézek streamen semmit. Verizonnál mindenre korlátlan prepaid SIM 3 éve $50 volt egy hónapra.

2023. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Viszont tudsz venni $50-ért már kártyát egy hónapra, ami teljesen korlátlan. Amazonon már $20-ért is látok.
2023. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem roaming adatkeretet, de nagyon szar minőségű volt, sokszor fél napokra maradtam net nélkül telekommal és yettellel is (mindkét kártya volt a telefonomban). Egy helyi szolgáltató sim kártyájával jobban jársz, bár a nagyobb adatkeretet biztosító kártyák nem olcsók...
2023. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!