Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni 110 Voltról működő hajvasalót?

Figyelt kérdés
Hamarosan Los Angelesbe utazom, ahol 110 Voltról működnek a hálózatok. Magyarországon lehet kapni ilyen 110 Voltról működő hajvasalót?
2011. febr. 22. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de miert Magyarorszagon probalsz hajvasalot venni? Majd LA-be veszel egyet, nem egyszerubb? Nem dragabb a magyarnal.
2011. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan amerikai dugós 110V-osat nem hiszem hogy lehetne kapni.


Viszont ami neked otthon van, az is jó lehet, csak egy dugasz átalakítót kell venned kint. Rá van írva a készülékre v. a dobozára hogy 220V/110V szóval működik mind a kettőn.

Kint vegyél egy átalakítót a végére. Ne itthon, mert azok nagyon szarok. Én vittem ki átalakítót, de végül mégis vennem kellett egyet, és az nagyon jó volt. Rögtön a legközelebbi boltban volt.

2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az van ráírva, hogy 220-240V szóval az itthoni nem lesz jó. Már vettem átalakítót, csak az feszültséget nem alakítja át.

Egyébként jó magyar dugaszos 110V -s is.

2011. febr. 22. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Miert is tetted fel a kerdest, ha te magadnak valaszoltad meg? Hmm...
2011. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 110v-os háromfázisú raktárszelőztető motorom megvan hozzá a ventilátor is ha gondolod neked adom. Kanadából egy bezárt hentesüzletből való.
2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért is válaszoltam meg?

Még mindig nem tudom, hogy itthon lehet-e kapni 110 Voltról is működő hajvasalót...

2011. febr. 22. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1 lehetoseg van es mar itt minden le lett irva. Magyar dugaszos 110V-s nincs tudtommal. Ha nem akarod tulbonyolitani, veszel ott, ahova mesz. Egyebkent ha elfogadsz egy tanacsot egy USA-Europa kozott ingazo embertol: ne problemazz ezen az egyszeru dolgon. Potom penzert tudsz venni itt egyet, ami tuti, hogy mukodik. A kis elektronikai cikkekkel mindig lutri, hogy fognak-e mukodni atalakitoval. Teljesen felesleges kockaztatni.
2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Akkor már csak keresni kell Hollywoodban valami üzletet, ahol lehet kapni :)

2011. febr. 22. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell nagyon keresgelni majd a boltokat, mert lesz boven. Pl. ilyen elektronikai bolt a Fry's ott CA-ban. Van LA-ben is, de ez szinte mindenhol kaphato ilyen hajvasalo, meg a gyogyszertarakban is latom oket (Walgreens, Rite Aid) illetve nagyobb aruhazak is dugig vannak (Target, Walmart stb.).


Amugy ha annyira biztosra akarsz menni meg nem akarsz jarkalni, rendelj egyet indulas elott online. Biztos talalsz olyat az Amazonon, amit Mo-ra is kiszallitanak.


[link]

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!