Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Otthon magyarországon mennyit...

Otthon magyarországon mennyit tudtok az irén hurrikánról?

Figyelt kérdés
én most épp kinn vagyok NY-ban és nem tudtam pár napja beszélni az otthoniakkal és nem tudom otthon mennyire nyomja a média az irén hurrikánt? csak mert itt már a világvégét is bejelentették, én egy kicsit be is vagyok parázva csak azt nem tudom az otthoniak mennyire lehetnek megijedve, egyáltalán volt a hírekben?
2011. aug. 27. 06:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Annyit, hogy állítólag szükség állapot van NY-ban és Obama maga intéz mindent, de ezt is csak a net-ről és nem címlapon. Majd akkor lesz ez vezető hír itt Európában ha elmosta a tenger a fél keleti partot.
2011. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én semennyit nem tudok róla, de kb sajna egy hónapja semmilyen hírt nem hallottam, így nem meglepő, én is külföldön vagyok.

Nyilván van interneted ha ide tudtál írni, esetleg írhatnál egy e-mailt egy otthoni ismerősödnek, hogy legyen kedves kinyomtatni és odaadni a családodnak, vagy csak adja át nekik, hogy jól vagy és semmi gond.

2011. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, mióta vagy ott, de a Magyarország és az Iren - tulajdonnevek, és ezeket MINDENHOL a világon nagy betüvel kell kezdeni.
2011. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Vannak olyan oldalak, mint hirkereso.hu, hirstart.hu, netet használni elvileg tudod, és rákeresel a New York, illetve Irene vagy hurrikán szavakra.

Egyből kidobja az ide vonatkozó híreket.


Ha a rokonok, barátok nem érnek el, ők is ezeket böngészik ezerrel.


Hogyhogy nem tudsz beszélni az otthoniakkal??? Nincs netük?

Legalább egy e-mail címet lehet csinálni, és könyvtárból, netkávézóból, munkahelyről elérik, te meg akár naponta is értesítheted őket, hogy jól vagy.

A sky-pot, msn-t nem is említve. :)

2011. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
néha beletévedek egy ilyen hírbe.
2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
én is kb annyit tudok, mint az előzőek. Hogy szükségállapotot hirdettek, és hogy New York partjait is elér(het)i majd
2011. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van neked egy link:

[link]

2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elöször is köszönöm a normális válaszokat. másodszor, nem volt sok idöm az irásra, nem az volt a lényeg h helyesen irjak, de igy is elég sokan megértették mire gondolok. egyébként az idöeltolódás miatt nem mindig sikerül elkapnom anyáékat mert napközben dolgozom ök meg korán feküdnek le este, am skypon szoktam beszélni velük majd csak minden nap ez most csak igy összejött h sose kaptam el öket. csak kíváncsi voltam h miket sugároznak otthon
2011. aug. 27. 16:37
 9/11 anonim válasza:
Senki semmit nem tud róla.
2011. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
95%
én néztem ma a CNN-t és new york-ba nincs sükség nagy készenléter ugyanis eddig csak észak karolina van veszélyben bár nem tudom auzóta mivan mert nem néztem a CNN-t
2011. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!