Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan város az USA-ban,...

Van olyan város az USA-ban, ami biztonságos, viszonylag olcsó és szép is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 18:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
Los Santos-ba ne költözz,met ott sok helyi banda van.Vice city egy kicsivel jobb,de szerintem San Andreas ideális neked.
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha lenne akkor ki lehetne mondani hogy usa tökéletes.

De nem az sőt. Hát a biztonság és az olcsót ők nem nagyon ismerik.

Konkrétan nem tudok ilyenről.

Nem akarok nagy hülyeséget irni de egyet talán találtam.

Ez pedig nem más mint San Diego.

Hogy Gyönyörű azt még videókból is látni.

Kizárásos alapon pedig olcsó is biztonságos is mert nem nagyváros.

Nézz utána, amugy USA legjobb városaként emlegetik.

Amugy ez az olcsó biztonságos és szép hármast általában kertvárosokra mondják. olcsóbb és biztonságosabb mind a nagyvárosoknál az biztos. Szépet neked valót pedig már csak keresni kell. Google Is Your Friend. Keress rá a googleben .

Legyen szép napod .

2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
50%
költözzhelyett utazz-t akartam írni :D
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ha nem is olcsó, akkor is megfizethető áron van
2011. okt. 1. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Ez egy tipikus "magyar" kérdés!!

10 éves vagy?

2011. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"biztonságos, viszonylag olcsó és szép is"

Ne haragudj, de ez a harom dolog egyszerre soha nem teljesulhet!!

2011. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

sziasztok!

mi dv2011 en nyertünk, és úgy néz ki, Miami lesz nálunk a befutó :) azaz Miami környéke. igazán nem tudunk tul sokat egy városról sem, mi különböző fórumokon stb informálódunk, aztán időjárási viszontagságokat veszünk figyelembe, valamint munkalehetőséget nézünk, és most ugy néz ki Miami az, ami minden szempontból more or less megfelel.

San diego ról én is csak jókat hallottam egyébként eddig!Csak én félek a földrengéstől..:)

inkább a hurrikán..


Egyébként milyen okból költözöl és mikor ha szabad ilyet kérdezni?

2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Miért pont Miami?

Egy ilyen lehetőséget nemlehet elkapkodni.

Gyönyörű hely tengerpart meleg van meg minden de én a bűnözés és hurrikán miatt nem mennék oda.

Szerintem talán Phoenix lenne még számodra megfelelő,

Ott is meleg van igaz nagyon de sok ismerősöm él ott.

Nincs hurrikán nem szakad a fejedre a ház.

Ott csak homokvihar van hát mivel sivatagban van.

Csak nagyon ritkán van és nem is pusztító. Max koszos lesz a ház ablaka :)

Érdemes megnézni ha lenne olyan lehetőségem mint neked akkor tuti oda mennék.

Esetleg tudsz valamilyen konkrétumot mondani hogy miért Miami melett döntöttetek?

2011. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos nem tudok varost ajanlani, de az elobbiek altal ajanlott varosokhoz fuznek hozza 1-2 dolgot (kerem a kommenteloket ne sertodjenek meg):

San Diego: a Mexicoi hatar kozelsege miatt rengeteg a mexicoi bevandorlo. Illetve - szinten a hatar kozelsege miatt - szuroproba szeruen allitanak meg autosokat es igazoljak oket legalitasukat illetoen. Ha valaki turistaskodni jon, akkor nincs mitol felnie, de ha maradni akar es lejart az esta es nem megy el, akkor ne San Diegoban eljen (vagy Phoenixben), mert ott hamarabb lebukhat, mint pl. Bostonban.


Phoenixben nyaron olyan iszonyatosan meleg van, hogy azt nem mindenki viseli el. En peldaul kifejezetten utalom es ha fizetnenek sem koltoznek oda, vagy csakis ugy, hogy a teli honapokban ott elnek, nyaron pedig huznek el mashova.

A homokviharok tudnak olyan durvak lenni, hogy a repteret lezarjak miatta. Sot, olyan jegesonek is voltunk mar tanui, amikor az autot totalkarosra vette a biztosito a jegeso okozta horpadasok miatt.

Mindenkepp keleti parti varost javaslok, ha masert nem is, magyarorszagi kozel(ebb)sege miatt. Barmely nyugatabbra levo varosba csak atszallassal tudsz utazni, ami igen megemeli a koltsegeket, arrol nem beszelve, hogy idoben is sokkal tobb. Ha barmi gond van es haza kell menni, konnyebb NY-bol kozvetlen jarattal, mint pl. San Diegobol Los Angelesbe es onnan NY-ba vagy Londonba es onnan Pestre. Ez is egy szempont, ha mar az olcsosagot keressuk.

2011. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

"Phoenixben nyaron olyan iszonyatosan meleg van, hogy azt nem mindenki viseli el. En peldaul kifejezetten utalom es ha fizetnenek sem koltoznek oda, vagy csakis ugy, hogy a teli honapokban ott elnek, nyaron pedig huznek el mashova.

A homokviharok tudnak olyan durvak lenni, hogy a repteret lezarjak miatta. Sot, olyan jegesonek is voltunk mar tanui, amikor az autot totalkarosra vette a biztosito a jegeso okozta horpadasok miatt. "


Mindenben teljesen igazad van San Diego nekem annyira nem tetszik mint Phoenix Californiába sose mennék.

Phoenix viszont nagyon.

A meleg egyéni dolog szerintem , nekem magas a tűrőképességi határom ezen a téren szerencsésnek érezhetem magam.

Viszont a youtubeon meg mindenhol a véleményekben sokan irják hogy családbarát meg jó a klímája.

Annyian élnek ott hogy nem lehet a meleget mint negatívumot elöhozni. Amugy Phoenixben is élnek mexicoiak de megszavaztak egy új bevándorlási törvényt szóval már egyre kevesebb.

Phoenixben nagy jövő van, egy kis városka volt a sok közül és !csak! mezőgazdasággal foglalkoztak ott.

De egyre több azolyan bevándorló ami miatt egyre csak magasabbra és magasabbra tör ez a kis város mára az 5. legnagyobb usaban és az ipara is igen fejlett lett.

Nekem nagyon bejön nemtudom ti hogyvagytok vele.

Meleg. De legalább nem koszos nem zsúfolt nem betondzsungel és nincs hurrikán meg terrortámadásoknak ( bocs ny-iak :D)

2011. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!