Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért szeretitek az USA-t?

Miért szeretitek az USA-t?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint imádom, és kiváncsi vagyok hogy ti is szeretitek-e. Légyszives csak a témához kapcsolódó kommenteket írjatok!)
2011. dec. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
69%
AC CD mond neked valamit? Ja, azok ausztrálok. Bocs, akkor nem is szeressük. XD
2011. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
57%
USA? én nem szeretem. azt mondják a lehetőség hazája :D hát van rá lehetőség hogy lelőnek és kirabolnak :)
2011. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Az is csak attól függ, hogy milyen környékre mész! Nem fognak lelőni az első utcán, ha kiutazol! Ez csak az emberek tévhite! Hidd el ez nem így van!
2011. dec. 14. 18:14
 4/49 anonim válasza:
75%
Aprópopó. A Szex és New York fíling nagy kamu, de tényleg teccetős.
2011. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
végül is ki a rák akarna kirabolni egy 150 kilós díjbirkózót, ott ahol elég kiterjedt az önvédelem jelentése
2011. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
Erre lehetetlen felsorolni hogy miért is. Azok akik szeretik felsorolni se bírják, akik meg nem azoknak meg annyiból áll a válasza hogy felhoznak vmi sztereotípiát, téves hitet. Nekem tetszik hogy mennyire büszkék a kultúrájukra, és hogy az emberek nagyon nyitottak, segítőkészek, megmég ezer dolog.
2011. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igazad van! Lehetetlen felsorolni. Azokkal amiket te is leírtál teljes mértékben egyetértek. Többek között ezeket is imádom benne. Meg még sok minden mást amit nehéz lenne leírni.
2011. dec. 14. 18:57
 8/49 anonim válasza:
Konkrét tapasztalatom az USA északkeleti részéről van. Azt szeretem benne, hogy az emberek kedvesek, nyitottak, kíváncsiak a másikra, mindenki foglalkozik mindenkivel, nincsenek idióta szabályok és emellett sokkal szabálybetartóbbak, jól szervezetten működik minden, tudnak együtt, csapatban dolgozni, befogadóak, nagyon tudnak lelkesedni, a fiatalok hétvégéje nem piáról meg cigiről szól hanem tábortűzről meg pillecukorról, szeretik és büszkék a hazájukra, békésen élnek, a kaja nem igazán drágább, a benzin sokkal olcsóbb, egy középiskolai tanár átlag 600 ezret keres. Egyszóval sokkal kellemesebb és jobb az élet arrafelé...
2011. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Teljesen más az élet ott, ami nekem nem jön be. Magyarul; Nem szeretem az Egyesült Államokat.
2011. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló, köszönöm a hozzászólást! Akkor ott nagyon jó lehet az élet. Jó hallani, hogy ott ilyenek a fiatalok, és hogy ennyire jók az életkörülmények. Átlag 600 ezer az nagyon jó, ott megéri tanárnak lenni. Jó tanulók, jó fizetés. Kell ennél több? M.o. pont az ellentétje ezeknek, rossz tanulók, rossz fizetés sajnos. Rossz tanuló: úgy értem hogy nagyon sok kivétel van, de én az elmondottak alapján az ottaniakhoz viszonyítom. Sajnálatos módon ekkora nagy a különbség.
2011. dec. 14. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!