Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » JFK-n elég 1.10 perc az...

JFK-n elég 1.10 perc az átszálláshoz?

Figyelt kérdés
Budapest-Frankfurt Lufthansa-val, Frankfurt-NYC szintén Lufthansa-val, majd NYC-Chicago United Airlines ha ez számít valamit (így olcsóbb lenne a jegy)

2012. jún. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés, de ha egyben foglalod le a teljes utat, akkor áttesznek ingyen a következő járatra ha lekésnéd.
2012. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem egybe foglalnám :/

sokat szoktak késni a gépek?

2012. jún. 27. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem egybe foglalnám :/ - es jartal mar a JFK-n? Mert ha nem, akkor nem eleg az ido.


Ha egybe veszed a jegyed, akkor a legitarsasagok felelosek, hogy celba erj, ebben benne van az is, hogyha gephiba, vagy idojaras miatt kesnek, akkor teged feltesznek a next gepre, vagy biztositanak szallast, vagy valami kompenzaciot.


Ha kulon veszed a jegyeket, akkor a te felelosseged hogy elerd idoben a jaratot. ha kesel, akkor ugrott a jegy ara...


Raadasul ha turistakent jossz (vagyis nem a 'zoldkartyas/polgi' sorba allsz az utlevel ellenorzesnel) akkor meg extra perceket veszithetsz ha pl. beall eled egy japcsi turista csoport es mindenkinek atnezik az utlevelet meg az ESTAjat meg kinek mi van...

plusz meg a borondot is meg kell varni, es a masik gepre felrakni.


En gyakorlott repulo vagyok, de ezt meg en sem kockaztatnam, foleg nem a JFK-n ami egy hirhedt jungle.

2012. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves "gyakorlott repulo"

Én is utaztam már eleget de pont azért tettem fel a kérdést mert még nem jártam a JFK-n.

Viszont egyszer már sikerült az amerikai ellenőrzéseken 35 perc alatt átjutnom... de ezek szerint a JFK-n ez lehetetlen :/

azért kösz a választ

2012. jún. 28. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

en ugy ertettem, hogy a JFK-n vagyok gyakorlott repulo, mert az Allamokban elek.

Az elmult 3 evben inkabb fizettem extrat, egy olyan jegyert ami amsterdami vagy londoni atszallassal volt, pont azert, hogy JFK-t elkeruljem :)

Semmi sem lehetetlen, de ha kulon veszed a jegyet, akkor minden felelosseg teged terhel, felesleges kockazat. En inkabb fizetek tobbet, hogy nyugodtan utazzak. De ez en vagyok...

2012. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!