Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai pasim van, de sajnos...

Judy34 kérdése:

Amerikai pasim van, de sajnos ő kint él az Államokban, én pedig itthon Magyarországon. Nem tudom hogy milyen módon menjek ki hozzá, hogy be is engedjenek az Államokba? Ha van ötlete valakinek, írjatok.

Figyelt kérdés
Ha kijutok vizum nélkül.90 nap elteltével haza kell jönnöm, amit nem szeretnék. Meg olyanról is hallottam hogy van akit visszaküldenek az amerikai reptérről.
2012. aug. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

90 nap után, nem Magyarországra kell visszajönnöd, csak USA-t kell elhagynod.

Próbálj meg munkátkeresni (a párod tudna segíteni) és akkor a cég tud neked kérvényezni dolgozói vízumot a szerződésben foglalt munkáltatói időszakra.

Esetleg ha van egy kis pénzmagod, akkor ki tudsz menni tanulni. Vagy ha jól tanulsz, akkor kérvényezz ösztöndíjat.

2012. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha MO-n hazasodtok ossze, akkor bevandorlo vizummal ki tides menni es ott elindithatod a zoldkartyat. Par honap alatt megkapod.
2012. aug. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy ha kérsz letelepedési engedélyt és akkor vehettek házat és nem kell hazajönnöd,de erre van még okhogy mondjuk házas vagy vele esetleg gyereked van akkor aalapból megvan az engedély hogy ott maradj
2012. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elvesz és átmentek az interjún akkor nyert ügyetek van. Igy a legegszerübb amugy is kijutni mindenki ezt csinálja mint tudjuk, azok is akik nincsenek is együtt.
2012. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!