Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igaz az, hogy ha látják, hogy...

Igaz az, hogy ha látják, hogy valaki zöldkártya lottózik, akkor nem fogják beengedni az USÁ-ba, mikor (simán turistaként, pár hétre) utazni akar?

Figyelt kérdés
Ezzel rémisztgetnek az ismerőseim... :s

2012. szept. 27. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igaz, én mi lottózunk és most jöttünk haza egy hete a 3 hetes nyaralásból a férjemmel.
2012. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszönöm. :)

Csak mert szeretném megpróbálni, de nem akarom elzárni magamat egy életre az utazás lehetőségétől emiatt...

2012. szept. 27. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem igaz, unokatestvérem megnyerte a vízumlottót, de a sorsolások idején is utazott már ki.
2012. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, ezek szerint nyugodtan próbálkozhatok. :)


Unokatesódnak nagyon jó! Ki is költözött már?

2012. szept. 27. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Unokatesóm azóta (már 10 éve) kint él :)
2012. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj, Istenem, nagyon jó neki! :)

Úgy örülök, hogy ezek szerint ez egy igazi lehetőség. Annyira nem értem igazából, hogy miért csinálják ezt, hogy el sem mertem hinni, hogy igaz lehet, és nincs benne valami átverés...

2012. szept. 28. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
De mikor kihúzzák az embereket (több sorsolás van), mindenképpen az dönti el az 5 nyertest, hogy milyen végzettségük van, mi a beosztásuk, munkájuk itthon, anyagilag hogy állnak, beszélik e a nyelvet felsőfokon, vannak e kint rokonaik illetve tartózkodtak e kint hosszabb ideig. Szóval nem elég, hogy nem tudom hány körön át kisorsoljanak, ezeknek a kritériumoknak is meg kell felelni.
2012. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Több kör van a sorsolásban, és végül csak öt nyertes? :o

Én azt hittem, egy sorsolás van, és aki ott nyert, az mehet - ha megfelel a kritériumoknak... :s

2012. szept. 28. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
egy sorsolás van, legfeljebb még egy ha nem lett meg az 50000 alkalmas nyertes. A 2013-as sorsolás eredménye máj 1-től derült ki de most okt 1-én ujra fel kell menni ellenőrizni a státuszodat mert lesz még egy sorsolás ha maradt még az 50000-ből.
2012. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem igaz, a haverom is evek ota beadja es itt ul mellettem amerikaban :D en is beadtam regen, engem is beengedtek ennek ellenere.
2012. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!