Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet New Yorkban...

Hogyan lehet New Yorkban olcsón közlekedni? Van napi jegy, vagy heti jegy, ami sok mindenre érvényes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van. Van heti, havi bérlet.


Jelenleg a 7 napos korlátlan jegy, ami jó mindenre az express buszokon kívül, az: 30 USD


30 napos pedig(szintén mindenre jó az expressz buszokon kívül): 112 USD


ezenkívül a sima jegy metróra vagy buszra 2,5 USD, express buszra a jegy 6 USD.


Itt van a New Yorki közlekedési cég honlapja, minden rajta van: [link]

2013. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az első írja, én is azt használtam kinn, mindenre jó.
2013. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy manhattan kozepen foglalsz szallast es akkor eleg egy par metrojegy. Mi igy csinaltuk, es amennyivel dragabb volt a szallas azt megsporoltuk a kozlekedesen, illetve rengeteg idot nyertunk azzal, hogy nem kellett orakat metrozni
2013. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"vagy manhattan kozepen foglalsz szallast es akkor eleg egy par metrojegy. Mi igy csinaltuk, es amennyivel dragabb volt a szallas azt megsporoltuk a kozlekedesen, illetve rengeteg idot nyertunk azzal, hogy nem kellett orakat metrozni"


Nem feltétlen jársz jobban. Én ha 2 hétre megyek, megveszem kétszer a heti bérletet, ami összesen 60 dollár, na most, ami elfogadható szállás Manhattanban, az messze drágább, mint mondjuk Brooklynban.

2013. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is Manhattan közepén laktam (Empire State Building lábánál), mégis megvettem a bérletet, mert annyit mászkáltam, hogy bőven behozta az árát! Nem sok az a 30 dollár, ha valaki egy hétig metrózgat meg buszozik fel-alá, akkor simán megéri. Ki lehet számolni.

Sőt, én csak négy napot voltam, egyhetes bérletet vettem, és még így is megérte! (Elmentem vele Conney Islandre is, meg mindenfelé.

2013. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Coney Island
2013. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha az empire state building labanal laktal, akkor szerintem ugyanott ahol mi is :D


Mindenhova eljutottam es nem vettem. Persze ha valaki eljut NYC ig akkor nem az a 30 dodi fogja foldhoz verni.

2013. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Queensben szoktam tanyát verni, a metró pillanatok alatt Manhattanbe szállít és sokkal, de sokkal olcsóbb mint Manhattanban és jó a kaja :)
2013. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én Jerseyben fogok lakni, gondolom a bérlettel onnan is eljutok bárhova. Bár most azt hallottam, hogy a reptérről bérlettel nem lehet bejutni. Ez igaz?
2013. máj. 6. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es: miért, ti hol laktatok?

Én hostelben voltam, de ugyanott van hotel-rész is. (27. utca)

2013. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!