Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hivatalos papirokat/fen...

Videkifiu kérdése:

Milyen hivatalos papirokat/fenykepes, esetleg nevre szolo kartyakat lehet beszerezni legalis tartozkodas alatt Amerikaba?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl.: nemzetkozi jogositvany, bankartya.
2013. jún. 2. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemzetkozi jogositvanyt az okmanyirodaban lehet intezni, nem Amerikaban.

Amit tudsz intezni az egy bankkartya. Bemesz pl a Bank of Americahoz es nyitsz egy szamlat. Vigyel utlevelet, lehetoleg egy hazai bankkartyat (amin a te neved van) vagy valamilyen egyeb fenykepes okiratot, mert az utlevel melle szoktak kerni meg valamit. Ja meg penzt, amit kezdesnek beraksz. Kell egy amerikai cim ahova a bankkartyat kipostazzak. Szalloda cimet nem adhatod meg:)


Ha turistakent jossz esta engedellyel akkor a fentin kivul semmi egyebet nem fogsz tudni intezni mert pl jogositvanyt turistaknak nem adnak.

2013. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Floridaban kerdeztem meg a heten es csinalnak itt is nemzetkozi jogositvanyt. Vinni kell egy utlevelet amin latszodik,hogy nem vagy illegalis+kell egy kulfoldi jogositvany+55 dollar+lakcimet igazolo papir peldaul bankszamla nyitasrol egy papir. 1 evre alitjak ki. A bankosdolog ugy van ahogy irod de azt megtudtam csinalni, hogy a hotel cimet adtam meg. A bank felhivta a hotelt es igazoltak,hogy ott lakom. Hetente fizetek es ez elegendo volt. De tobb kartyat is szeretnek csinalni. Tudd valaki tobb lehetoseget. Egyebkent koszonom a valaszt de nem korekt. 2 hete vagyok itt es ez igazan friss info.
2013. jún. 2. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

He he en meg 9 eve. Ugy latszik oregszik az infom :)

De nem ez a lenyeg, hanem h fizecc 55dollart egy nyomorult nemzetkozi jogsiert amikor Mo-n kb 2500 forint?

Amugy gratula a bankszamlahoz, ismerosok mindig az en cimem hasznaljak nyitasnal, nem tudtam h hotelet is elfogadjak! Akkor legkozelebb javaslom nekik en is ezt.


Jatleg-ed van h meg nem alszol? Florida; akkor mar hajnali 4 lassan...

2013. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van itt hajnali 4 ora 11. Most is az infokat gyujtom es keresem. Van meg 10 hetem amig illegalba szaladok. Egyebkent igazad van 2-3 ezer otthon, de itt a nemzetkozi jogsira az itteni cimedet irjak ra. Az eleg jol mutat az amcsiknak,ha kernek egy ajdit :-) Ellenben azzal a magyar konyvecskevel. A suliba az ellenorzom volt olyan. Az vicc!
2013. jún. 2. 10:13
 5/5 Makoscsiga ***** válasza:
De gondolom a nemzetközi jogsiban benne van a lejárat ideje... (legalábbis az én kaliforniai jogsim csak addig érvényes, ameddig a vízumom)
2013. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!