Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Seattle-ből Alaszkába utaznánk...

Seattle-ből Alaszkába utaznánk autóval Kanadán át. Elég egyszer igényelni ESTA-t, ha kétszer lépünk be az USA-ba? A kanadai belépésnél lehet macera?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ESTAT elég egyszer igényelni, a kanadai belépésnél lesznek élményeid, az biztos. engem még zöldkártyásként is majdnem 1 óráig kérdezgettek, mire beengedtek. Buffalónál a hídon mentem át, valamiért mostanában a magyarokra nagyon ráálltak, és még a zöldkártyásként is akadtak nehézségeink.
2013. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezgettek titeket annyit mert a zöldkártya az USA-ban érvényes.Kanadában az a kártya nem jelent semmit.
2013. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gondolom azért kérdezgettek titeket annyit mert a zöldkártya az USA-ban érvényes.Kanadában az a kártya nem jelent semmit."


Az oké, hogy csak az USA-ra érvényes, de mitől félt? Hogy majd Kanadában fogok illegálisan dolgozni, miközben nehezen szerzett amerikai zöldkártyám van? A tiszt sem gondolhatja komolyan, hogy Kanadát választanám az USA helyett, már zöldkártyásként!

2013. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát Kanada sok tekintetben élhetőbb mint az USA.

+Az USA-ból is elég sokan kértek menekült kérelmet Kanadában...

Szóval azért érthető a dolog.

2013. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hát Kanada sok tekintetben élhetőbb mint az USA.

+Az USA-ból is elég sokan kértek menekült kérelmet Kanadában...

Szóval azért érthető a dolog."


Értem én ezt is, de minek szenvedtem volna a zöldkártya megszerzésével, hogy aztán Kanadába menjek? Ha annyira Kanada vonzott volna, akkor egyenesen oda mentem volna. Azóta voltam még párszor Kanadában, nagyobb gondok nélkül, csak az első belépésemnél voltak ilyen "okoskodók".

2013. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!