Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti nem féltetek, amikor...

Ti nem féltetek, amikor először repültétek át az óceánt?

Figyelt kérdés
New York-ba megyek, első utam tengerentúlra és eléggé tartok tőle, hogy nehogy gondja legyen a gépnek az óceán felett, mert ott aztán nem tud leszállni.
2013. szept. 28. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Gép még nem maradt fent..úgyhogy ne félj.
2013. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nyugi. rengeteg olyan hely van, ahol le tud szállni gond esetén, mert kb. 3,5 órát repül tisztán tenger felett, az útvonal többi részén pedig elérhető távolságban vannak a szárazföldi leszállóhelyek vészhelyzet esetére. ha meg akkora a baj, akkor tök mindegy hogy óceánba zuhan vagy szárazföldbe, mert akkora magasságból történő zuhanás a tengerbe ugyanolyan, mintha a földre zuhanna.
2013. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

akárhányszor repültem féltem.


egyszerűen nem normális az égen repkedni. vááá.



utoljára bp-moszkva-hong-kong útvonalat tettem meg. édes istenem.

mondtam, hogy soha többet.


a legjobban a landolást utálom, persze a többit is. de landolásnál olyan, mintha nem tudna megállni a gép.


ja, és amikor légörvény van, és süllyed a gép. auu

2013. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj tudom ez nem fog megnyugtatni, de autóval veszélyesebb közlekedni, mint repülővel ez tény...
2013. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is oda volt az első utam ! Nem féltem. Unalmas volt. Amúgy meg tök mindegy hol lesz a gépnek baja. Óceán vagy sivatag....
2013. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem a 7. repuloutam volt new yorkba, nem feltem, inkabb untam a vegefele.
2013. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ja, és arra készülj fel, hogy ahogy írták, rohadt unalmasak ezek az utak.


de főleg kiba KÉNYELMETLEN!!

aki kitalálta ezeket a férőhelyeket meg üléseket, azt ültetném rá egy 30 órás útra.


vigyél szemfedőt, nyak alá rakható párnát, plédet, hogy meg ne fagyj a hülye klímától. bár normálisabb gépeken takarót, kispárnát adnak.

2013. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első repülésem egy A380-as gépen volt, úgy gondoltam ha egy ekkora dög feltud emelkedni leesni csak nem fog. Láss csodát, 15 óra múlva landolt és túléltem!:D
2013. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első utam most volt nemrég New York-ba, egy gyönyörű, óriási 747-esen. Hihetetlen hogy az a nagy dög fel tud szállni, lehetetlen belegondolni. De fel tud, számomra ez ijesztő, és csodálatos is volt egyben. Mikor dőlöngél a gép, remeg, az ijesztő kicsit, de meg lehet szokni hamar.


Szóval elején féltem, de megnyugtatott a látvány. Amit egy idő után meg is untam ugyan :D


Igen, a kényelmetlenség nagyobb probléma lesz :)


Jó utat!

2013. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: A gépen azért lehet sétálni is, ugye? Legalább egy kicsit, hogy ne kapjunk embóliát.
2013. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!