Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába való repülés!?

Amerikába való repülés!?

Figyelt kérdés
Ugye Amerikába csak átszállással lehet kijutni, mert közvetlen járat nincs. Én New Yorkba fogok menni ahol előtte Amszterdamban kell átszállnom. Kérdésem az lenne, hogy mivel még soha nem utaztam repülővel és angolul sem nagyon tudok, hogyan tudom melyik gép lesz az enyém? A jegyen rajta lesz hogy hányas terminálhoz kell mennem átszálláskor?
2009. nov. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, rajta lesz minden. És ne aggodj megfogod találni idöben akármilyen nagy is a repülötér , mert nem közvetlen indul a járat utánna, hanem 1 óra minimum.
2009. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon izgultam, hogy nehogy lekéssem vagy eltévedjek. :)
2009. nov. 12. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

De azért szedd a lábad, mert egy óra az átszállásra nagyon kevés.

És egyébként meg van közvetlen Bp.-NY. járat a Deltánál.

2009. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Én idén nyáron voltam New York-ban.

Nekünk nem kellett átszálni.

Mi a kennedy reptéren voltunk.

Egyépként a jegyen egyértelműen fel van tüntetve minden és a dolgozok is nagyon segítőkészek.Ha akarod még le is fogják rajzolni...Ha kell még segítség kérdez nyugodtan!

2009. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok és mi is a Deltával repültünk..
2009. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban van átszállás nélküli járat is New Yorkba a Delta légitársaságnál. Amszterdamban ált. hosszú sor van a reptéren az útlevélellenőrzésnél, ezért érdemes igyekezned majd. Hát ha nem tudsz angolul, akkor elég nehéz lesz kitölteni a két lapot, amit a gépen adnak és segítséget sem fogsz tudni kérni, mert ezek szerint nem magyar géppel, legénységgel mész.
2009. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!