Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elképzelhető hogy a következő...

Elképzelhető hogy a következő 2-3 évben könnyebben lehet kimenni amerikába dolgozni vagy akár letelepedni az euròpaiaknak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 19:27
 1/5 Makoscsiga ***** válasza:
53%

Persze hogy elképzelhető!! Én azt is el tudom képzelni, hogy holnap leszállnak az UFÓk a Parlament elé, és összespannolnak Orbán Viktorral, aki visszavonja a stadionépítésre szánt milliárdokat és inkább az iskolák fejlesztésére fordítja.


Elképzelhető, csak meglehetősen valószínűtlen. :D

2013. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerinted kell nekik még éhenkórász? Van nekik bőven! Az amerikai középosztálynak lassan vége, széthúzódik az amerikai társadalom szegényekre és gazdagokra és te nem az utóbbiba fogsz tartozni. Leírom én ezt mindenkinek aki az USÁ-ba vágyakozik...

2013. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Makoscsiga ***** válasza:

"Leírom én ezt mindenkinek aki az USÁ-ba vágyakozik..."

Észrevettük. :D

2013. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy legalább a válaszolók észreveszik ha a felhőkben járó kérdezők nem is.
2013. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha oda nosulsz vagy ferjhez mesz
2013. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!