Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokban,...

Az Egyesült Államokban, esetleg Kanadában élők! Férfiakhoz: milyen az ottani leány felhozatal? Külsőben is, ill. barátságosságban/taplóságban? Mindenkihez: milyen ott élni Mo-hoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

Összességében jobb, netán "majdnem" ugyanaz, vagy rosszabb, és búslakodtok a kiköltözés miatt?


Mennyire érzitek, vagy éreztétek magányosnak magatokat?


Hányszor jártok haza egy évben (magától értetődően repülővel)?


Nem hiányoznak az európai épületek/hangulatos utcák?


A nőkről hallottam, hogy (sajnos) nem igazán szépek (kivéve talán a félvérek, spanyolok?), de ugyanakkor olyat is, hogy kedvelik az európai férfiúkat. Right or wrong?



2014. ápr. 30. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

"Összességében jobb, netán "majdnem" ugyanaz, vagy rosszabb, és búslakodtok a kiköltözés miatt? "


Otthon is és itt is ugyanazt dolgozom/dolgoztam mint itt, ebben nincs különbség, abszolút nem búslakodok.



"Mennyire érzitek, vagy éreztétek magányosnak magatokat?"


Semennyire, mert nyitott személyiség vagyok, nem gúbózok be, mint a kijövők jelentős része.


"Hányszor jártok haza egy évben (magától értetődően repülővel)?"


Az első évben 2-szer 1,5 hetet voltam otthon, az elmúlt években viszont maximum egyszer 2-2,5 hétre mentem.


"Nem hiányoznak az európai épületek/hangulatos utcák? "


Nem. Ha európai hangulatra vágyom, elugrom Quebec City-be, tisztára olyan mint egy francia város.


A nők felhozatala messze jobb mint Magyarországon, rengeteg a keveredés, így vannak bőven nagyon szép nők errefelé is.

2014. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

> Összességében jobb, netán "majdnem" ugyanaz, vagy rosszabb, és búslakodtok a kiköltözés miatt?


Én nagyon sokat utazom, utaztam amíg Magyarország volt a "bázis" addig azt hittem hogy a honvágy csak kitaláció, amióta Vancouverben élek azóta tudom hogy nem. Ez otthon ahogy Magyarország sosem volt az. Félelem nélkülem lehet az utcán sétálni -- nem kell félnem hogy megver egy részeg hülye mert zsidó vagyok, nem kell félnem hogy az állam elveszi a megélhetésemet holnap, hogy az egészségügy eltesz láb alól ahogy Magyarországon két nagyszülőmmel is megtörtént. És az utca egyik vége egy modern amerikai nagyváros a másik pedig az erdő. Fantasztikus.


> Mennyire érzitek, vagy éreztétek magányosnak magatokat?


Nagyon, de ez független várostól.


> Hányszor jártok haza egy évben (magától értetődően repülővel)?


Bátyám fia amikor kisbaba volt akkor olyan sűrűn jártam oda amilyen sűrűn csak bírtam, évi háromszor akár, de most hogy már öt éves múlt, ennek vége.


> Nem hiányoznak az európai épületek/hangulatos utcák?


Ki lehet bírni.


> A nőkről hallottam


Vancouverben ha végigkérdezel egy busznyi embert hogy melyik országból jöttek aligha fogod kétszer ugyanazt az országot hallani. Minden ilyen általánosítás teljesen értelmetlen.

2014. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Zsidó vagy? :D erre azért én nem lennék büszke leégne a bőr a pofámról.
2014. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!